Total War SHOGUN 2 za darmo

2020-04-28 0 przez Pliki

Total War SHOGUN 2 za darmo gra do pobrania pełna wersja na Steam. Firma SEGA, w ramach akcji #StayHomeSaveLives, do 1 maja udostępnia na Steam darmową grę do ściągnięcia. Total War: SHOGUN 2 to osadzona w XVI-wiecznej Japonii strategia turowa z elementami ekonomii, w której gracze będą mieli możliwość stoczyć pojedynki w czasie rzeczywistym z wrogimi klanami. Oprócz darmowej gry, na Steam dostępne są inne tytuły z serii Total War, w tym różne dodatki, w promocyjnych cenach.

W najmroczniejszej epoce feudalnej Japonii – w środku XVI wieku – niekończąca się wojna podzieliła kraj. Niegdyś rządzony przez zjednoczoną władzę, teraz podzielony jest na wiele wojujących ze sobą klanów. Dziesięciu legendarnych watażków dąży do uzyskania przewagi w targanym przez konspiracje i konflikty imperium. Tylko jeden wzniesie się ponad innych, aby podbić serca całego narodu jako nowy szogun… Inni zginą od jego miecza.
Wciel się w jednego z Daimyo, lidera klanu, i korzystaj z potyczek, ekonomii oraz dyplomacji, aby osiągnąć cel ostateczny: zjednoczyć ponownie Japonię pod swoją najwyższą władzą i stać się nowym Szogunem – niekwestionowanym władcą spacyfikowanego narodu.

Total War SHOGUN 2 za darmo

to ulepszone bitwy lądowe i morskie w pełnym 3D, z których znana jest seria, a także taktyczna mapa kampanii, którą wielu uważa za serce i duszę Total War. Zupełnie nowy system Sztucznej Inteligencji został zainspirowany księgą, która wpłynęła na japoński sposób prowadzenia wojen – tysiącletnią, chińską „Sztuką Wojny”. Teraz Creative Assembly korzysta z mądrości mistrza Sun Tzu w grze Total War: SHOGUN 2. Analiza tego starożytnego tekstu pozwoliła Creative Assembly zaimplementować łatwy w obsłudze, ale niezwykle głęboki system rozgrywki strategicznej.

  • PODBIJ japońskie wyspy w XVI wieku. Prowadź ogromne armie samurajów oraz floty potężnych okrętów w zapierających dech w piersiach bitwach, rozgrywanych w czasie rzeczywistym.
  • ZBUDUJ swe królestwo na interesującej, turowej mapie kampanii. Zdobądź władzę gospodarczą, polityczną i wojskową, by zgromadzić bogactwa, armie i wpływy.
  • PLANUJ wojnę zgodnie ze „Sztuką Wojny” Sun Tzu. Korzystaj z ognia i taktyk oblężniczych, szpiegów i zabójców, by dostosować się do zmiennych warunków panujących na polu bitwy i w całym królestwie.
  • WALCZ W SIECI i rozegraj główną kampanię w trybie dla dwóch osób. Następnie dołącz do legendarnych bitew w sieci dla 8 graczy i poprowadź sieciową armię do chwały w specjalnych kampaniach.

Total War SHOGUN 2 za darmo do pobrania ze Steam. https://store.steampowered.com/app/201270/Total_War_SHOGUN_2/