MailWasher Pro do pobrania za darmo

2019-11-01 0 przez Pliki

MailWasher Pro do pobrania za darmo program antyspamowy pełna wersja do wykrywania i usuwania ze skrzynki pocztowej niepożądanych wiadomości e-mail. MailWasher Pro pozwala przeglądać całą zawartość skrzynki e-mail na serwerze, przed pobraniem ich na dysk twardy. Pozwola to chronić się przed niechcianymi groźnymi aplikacjami typu spyware, wirusami, atakami oraz innymi kproblemami. Program MailWasher Pro umożliwia usunięcie niechcianych wiadomości przed ich otwarciem. Zawiera także porównawcze i konfigurowalne filtry, umożliwiające stworzenie listy przyjaciół oraz wpisanie niechcianych adresów na czarną listę. MailWasher Pro umożliwia obsługę więcej niż jednej skrzynki pocztowej.

MailWasher Pro pełna wersja

działa z programami Outlook, Outlook Express, Incredimail, Thunderbird, Windows Live Mail, GMail, Hotmail, Yahoo, EM Client i każdym innym programem pocztowym.

Użyj tego potężnego oprogramowania do blokowania spamu, aby skutecznie zatrzymać spam e-mail. Odkryj bezpieczny sposób zatrzymywania niechcianych wiadomości e-mail, zanim dotrą do Twojego komputera. Żadnych sztuczek tutaj, jest tak łatwy do skonfigurowania i używania, że ​​w kilka sekund będziesz zarządzać pocztą e-mail jak profesjonalista. Może być nawet używany jako skuteczne narzędzie do ochrony prywatności, ponieważ spamerzy nie mogą stwierdzić, czy przeczytałeś wiadomość e-mail w MailWasher pro.

Myślę, że przekonasz się, że jest to najłatwiejszy i najskuteczniejszy sposób zarządzania przychodzącymi wiadomościami e-mail i zatrzymywania spamu. Będziesz zaskoczony, jak szybko polubisz korzystanie z MailWasher pro po polsku.

Najpierw sprawdź pocztę za pomocą MailWasher pro. Będziesz bezpieczniejszy dzięki wiedzy o tym, która wiadomość e-mail czeka na Ciebie na serwerze, umożliwiając szybkie sprawdzenie i odczytanie wiadomości e-mail oraz szybkie i łatwe usuwanie niechcianych wiadomości. Pobierz wersję na swój telefon lub tablet z Androidem, iPhone, iPada lub Windows Phone i zsynchronizuj swoje konta e-mail, listy znajomych i czarne listy z MailWasher Pro na swoje urządzenie mobilne.

Pobierz MailWasher Pro za darmo pełna wersja na komputer Windows 10, 8 i 7, telefon Android i iOS. https://www.firetrust.com/products/mailwasher-pro/download