Office Online bezpłatne aplikacje

2022-01-01 0 przez Pliki

Bezpłatne aplikacje Office Online umożliwiają tworzenie, udostępnianie i współpracę z dowolnego miejsca – potrzebujemy tylko przeglądarki stron www. Wybieramy kafelek z listy dostępnej na stronie i szybko rozpoczynamy pracę. Co najważniejsze to nic nie kosztuje.

Pakiet Office od Microsoftu jest najpopularniejszym oprogramowaniem do pracy biurowej. Pomimo darmowej alternatywy w postaci Libre Office nadal jest najchętniej używanym programem biurowym.

Office Online to przeglądarkowa wersja dobrego pakietu biurowego. Dostęp do niej możemy dostać za darmo, wystarczy tylko założyc lub posiadać konto Microsoft, które da nam dodatkowo możliwość korzystania z dysku OneDrive.

Jeśli nie posiadamy jeszcze konta Microsoft, możemy je szybko i bezpłatnie założyć – wystarczy wypełnić formularz.

Office Online daje nam darmowy dostęp do programu Word, Excel, Powerpoint czy OneNote. Wersje te nie zawierają wszystkich funkcji normalnego płatnego pakietu biurowego, ale wystarczą do prostej edycji dokumentów.

Umożliwia dostęp do plików z dowolnego komputera z zainstalowaną przeglądarką internetową, jak również ich udostępnianie i edycję w kooperacji z innymi użytkownikami w tym samym czasie. W przypadku nadania praw do edycji kilku osobom, mogą one w tym samym czasie edytować ten sam dokument.

Wszystkie aplikacje dostępne są na stronie oficjalnej Microsoft Office Online