Call of Duty Black Ops Cold War za darmo

2021-01-11 0 Pliki

Call of Duty Black Ops Cold War za darmo dostęp do zombie (14-21 stycznia) na Xbox od Microsoft. Pełna wersja gry do pobrania na konsole. Od 14 stycznia do 21 stycznia będzie można za darmo grać w tryb zombie w COD: Cold War na xboxie.

Gra za darmo Call of Duty: Black Ops Cold War do pobrania. Do grania nie jest potrzebny PS Plus.

Poznaj nową odsłonę historii z nieumarłymi dzięki darmowemu dostępowi do Zombie w Black Ops Cold War.

Zombie w Black Ops Cold War zabiera zarówno weteranów, jak i nowicjuszy w niebezpieczną, przerażającą podróż, która rozwija klasyczny element serii Call of Duty. W tym nastawionym na kooperację trybie gracze mają do dyspozycji nowe ścieżki rozwoju, kultowe atuty i cały arsenał zimnowojennej broni, która pomoże ocalałym w walce z zastępami nieumarłych

Call of Duty Black Ops Cold War do pobrania

Bezpłatny dostęp będzie dostępny na Xbox.

Nowo utworzony zespół agentów CIA przybywa na północne wybrzeże Turcji w środku nocy, ponieważ dane wywiadowcze sugerują, że kluczowym graczem w trwającej sytuacji zakładników jest ucieczka z kraju przez lotnisko Trabzon. W związku z plotkami o powrocie szpiega Perseusza z czasów zimnej wojny, nadszedł czas, aby ci agenci oczyścili pas startowy w nadziei, że ten cenny cel będzie kluczem do zakończenia zbliżającego się ataku na wolny świat. 

To jest Nowhere Left to Run, tylko niewielka część pierwszego poziomu kampanii Call of Duty: Black Ops Cold War, uchwyconej na PlayStation 5 i ujawnionej w ramach wydarzenia Sony PS5 Showcase. 

Cod Zombie za darmo na Xbox. Posiadacze PlayStation 4 mogą zasmakować trybu wieloosobowego Call of Duty: Black Ops Cold War podczas ekskluzywnego weekendu w którym znajdziesz wiele trybów, map i podgląd systemów Create-a-Class i Scorestreak. 

Pobierz Call of Duty Black Ops Cold War za darmo pełna werja gry na Xbox https://www.microsoft.com/pl-pl/p/call-of-duty-black-ops-cold-war-zombies-free-access/9p5bnspwwjpn