Call of Duty Black Ops Cold War za darmo

2021-09-03 0 przez Pliki

Call of Duty Black Ops Cold War za darmo dostęp w trybie multiplayer i zombie. Pełna wersja gry do pobrania na konsole i komputer. Od 2 września do 7 będzie można za darmo grać w tryb zombie w COD: Cold War. Świętuj rozpoczęcie sezonu drugiego, korzystając z bezpłatnego dostępu do zupełnie nowego trybu Zombie, pełnych akcji map dla wielu graczy i nie tylko. Darmowe 5 dni z trybem multiplayer Call of Duty Black Ops Cold War na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S

Odwiedź CallofDuty.com, wybierz przycisk  Black Ops Cold War  , wybierz preferowaną platformę i region, aby pobrać grę. Pobierz, aby rozpocząć grę.  Wykonaj misję.

Gra za darmo Call of Duty: Black Ops Cold War do pobrania. Do grania nie jest potrzebny PS Plus. Na wszystkich platformach można testować tryby multiplayer oraz zombie w grze Call of Duty Black Ops Cold War za darmo przez 5 dni.

Poznaj nową odsłonę historii z nieumarłymi dzięki darmowemu dostępowi do Zombie w Black Ops Cold War.

5 nowych trybów związanych z zombie.

Zombies: Outbreak
• Apocalypse 24/7
• Nuketown 24/7
• Gun Game
• Gunfight
• Team Deathmatch
• Domination
• 3v3 Face Off

Zombie w Black Ops Cold War zabiera zarówno weteranów, jak i nowicjuszy w niebezpieczną, przerażającą podróż, która rozwija klasyczny element serii Call of Duty. W tym nastawionym na kooperację trybie gracze mają do dyspozycji nowe ścieżki rozwoju, kultowe atuty i cały arsenał zimnowojennej broni, która pomoże ocalałym w walce z zastępami nieumarłych

Call of Duty Black Ops Cold War do pobrania

Bezpłatny dostęp będzie dostępny na Xbox.

Nowo utworzony zespół agentów CIA przybywa na północne wybrzeże Turcji w środku nocy, ponieważ dane wywiadowcze sugerują, że kluczowym graczem w trwającej sytuacji zakładników jest ucieczka z kraju przez lotnisko Trabzon. W związku z plotkami o powrocie szpiega Perseusza z czasów zimnej wojny, nadszedł czas, aby ci agenci oczyścili pas startowy w nadziei, że ten cenny cel będzie kluczem do zakończenia zbliżającego się ataku na wolny świat. 

To jest Nowhere Left to Run, tylko niewielka część pierwszego poziomu kampanii Call of Duty: Black Ops Cold War, uchwyconej na PlayStation 5 i ujawnionej w ramach wydarzenia Sony PS5 Showcase. 

Cod Zombie za darmo na Xbox. Posiadacze PlayStation 4 mogą zasmakować trybu wieloosobowego Call of Duty: Black Ops Cold War podczas ekskluzywnego weekendu w którym znajdziesz wiele trybów, map i podgląd systemów Create-a-Class i Scorestreak. 

Pobierz Call of Duty Black Ops Cold War za darmo pełna werja gry na https://www.blizzard.com/pl-pl/download oraz Xbox https://www.microsoft.com/pl-pl/p/call-of-duty-black-ops-cold-war-outbreak-free-access/9P5BNSPWWJPN