Call of Duty Black Ops Cold War za darmo

17 września 2020 0 Pliki

Call of Duty Black Ops Cold War za darmo weekend z grą na PS4. Pełna wersja gry do pobrania na konsole od godziny 17 już dziś.

Posiadacze PS4 będą mogli w ten weekend za darmo pograć w Call of Duty: Black Ops Cold War. Do grania nie jest potrzebny PS Plus.

Bezpłatny dostęp będzie dostępny między 18 a 20 września.

Nowo utworzony zespół agentów CIA przybywa na północne wybrzeże Turcji w środku nocy, ponieważ dane wywiadowcze sugerują, że kluczowym graczem w trwającej sytuacji zakładników jest ucieczka z kraju przez lotnisko Trabzon. W związku z plotkami o powrocie szpiega Perseusza z czasów zimnej wojny, nadszedł czas, aby ci agenci oczyścili pas startowy w nadziei, że ten cenny cel będzie kluczem do zakończenia zbliżającego się ataku na wolny świat. 

To jest Nowhere Left to Run, tylko niewielka część pierwszego poziomu kampanii Call of Duty: Black Ops Cold War, uchwyconej na PlayStation 5 i ujawnionej w ramach wydarzenia Sony PS5 Showcase. 

Posiadacze PlayStation 4 mogą zasmakować trybu wieloosobowego Call of Duty: Black Ops Cold War podczas ekskluzywnego weekendu w którym znajdziesz wiele trybów, map i podgląd systemów Create-a-Class i Scorestreak. 

Pobierz Call of Duty Black Ops Cold War za darmo pełna werja gry na PS4. https://blog.playstation.com/2020/09/16/first-call-of-duty-black-ops-cold-war-campaign-gameplay-revealed/