DiskDigger odzyskiwanie zdjęć

2020-01-01 0 przez Pliki

DiskDigger to program do odzyskiwania zdjęć usuniętych i plików z dysku twardego, kart pamięci, napędów flash USB . Niezależnie od tego, czy przypadkowo usunąłeś niektóre dokumenty lub zdjęcia z komputera, sformatowałeś kartę pamięci aparatu, czy chcesz zobaczyć, jakie pliki czają się na starym dysku USB, DiskDigger jest tutaj dla Ciebie. Zobacz pełną listę funkcji, aby dowiedzieć się więcej. Jak odzyskać zdjęcia z pamięci telefonu?

DiskDigger pomógł już milionom użytkowników na całym świecie odzyskać utracone pliki. Co może ci pomóc dzisiaj znaleźć? Pobierz DiskDigger i przekonaj się sam! Darmowy program do odzyskiwania zdjęć na Windows 10 , 8 , 7 , Vista , XP i Linux .

DiskDigger to program do odzyskiwania utraconych plików z rozmaitych nośników. Aplikacja pracuje w 2 trybach pracy – Dig Deep oraz Dig Deeper. Pierwszy umożliwia odzyskiwanie danych z partycji FAT (FAT12, FAT16, FAT32), NTFS oraz exFAT, filtrowanie wyszukanych plików względem nazwy i rozmiaru, a także ich sortowanie. Drugi zaś, umożliwia przeprowadzenie dokładnej analizy całej powierzchni dysku w poszukiwaniu danych o określonym formacie, tj. np. zdjęć i fotografii (w tym plików RAW), dokumentów, muzyki i filmów, archiwów, plików wykonywalnych i wielu innych. Jak odzyskać zdjęcia z karty pamięci sd?

DiskDigger może odzyskać usunięte pliki z większości typów nośników, które komputer może odczytywać: dysków twardych, napędów flash USB, kart pamięci, płyt CD, DVD i dyskietek. (Uwaga : DiskDigger nie może odzyskać danych bezpośrednio z urządzeń z Androidem lub iOS podłączonych do portu USB w komputerze. Aby odzyskać dane z urządzenia z Androidem, skorzystaj z aplikacji DiskDigger dla Androida. A jeśli urządzenie z Androidem używa karty microSD do przechowywania dane, wyjmij kartę i podłącz ją bezpośrednio do komputera za pomocą czytnika kart, aby można ją było skanować bezpośrednio za pomocą DiskDigger dla Windows. Jak odzyskać usunięte zdjęcia z telefonu Xiaomi, Samsung, Huawei, Motorola, iPhone, Nokia.

DiskDigger ma dwa tryby działania, które można wybrać przy każdym skanowaniu dysku. Jak przywrócić usunięte zdjęcia z telefonu i pliki z kosza.

Pobierz DiskDigger dla Windows, aby odzyskać usunięte pliki z dowolnego nośnika na twoim komputerze. Aby odzyskać dane z urządzenia z Androidem, znajdź aplikację DiskDigger w sklepie Google Play! https://diskdigger.org/diskdigger.zip