Nowy Winamp 5.8 do pobrania

2019-10-22 0 przez Pliki

Nowy Winamp 5.8 do pobrania. Kultowy odtwarzacz muzyczny, bardzo popularny przed laty doczekał się aktualizacji do nowej wersji na Windows 10.

Nowy Winamp 5.8 to najnowsza aktualizacja wprowadza plugin WASAPI dla Windows. Pojawia się także wiele udoskonaleń dla istniejących funkcji, jak i nowe wersje bibliotek.

Nowy Winamp 5.8 to także udoskonalona kompatybilność pod kątem nowych systemów operacyjnych, jak Windows 8.1 i Windows 10. Zmieniono też wymagania systemowe odtwarzacza na co najmniej Windows XP z dodatkiem Service Pack 3, ale zalecany jest Windows 7 lub nowszy.

Instalacja niestandardowa pozwala wybierać komponenty, jak poprzednio, podczas gdy standardowe ustawienie domyślne to „wszystkie” w przypadku czystych instalacji lub „poprzednie” w przypadku aktualizacji. Pobierz Winamp 5.8 Beta, kompilacja 3660 (oficjalna).

Firma Radionomy ma w planach bardzo dużą aktualizację Winamp Windows 10, która wprowadzi nie tylko zmiany wizualne, ale również wsparcie dla strumieniowania muzyki czy podcastów.

Pobierz nowy Winamp 5.8