SMPlayer darmowy odtwarzacz filmów

2019-08-18 0 przez Pliki

SMPlayer darmowy odtwarzacz filmów i plików multimedialnych z wbudowanymi kodekami. Odtwarza wszystkie formaty dźwięku i obrazu. Teraz z obsługą Chromecasta! Ponadto odtwarza płyty DVD oraz strumienie Internetowe. Aplikacja obsługuje mnóstwo formatów, w tym SRT, SUB, SSA, napisy wbudowane w pliki Matroska, napisy DVD i więcej. Tekst można dowolnie powiększać, zmieniać jego kolor czy czcionkę. Jedną z najbardziej interesujących funkcji SMPlayer jest opcja zapamiętywania wszystkich ustawień odtwarzanych plików, momentu przerwania odtwarzania, rozmiaru czcionki w filmie.

SMPlayer za darmo do pobrania

SMPlayer to darmowy odtwarzacz multimedialny dla systemów Windows i Linux z wbudowanymi kodekami, który potrafi odtworzyć niemal wszystkie formaty audio i wideo. Nie wymaga on żadnych zewnętrznych kodeków. Po prostu zainstaluj SMPlayer i będziesz mógł odtworzyć wszystkie formaty bez męczenia się z szukaniem i instalowaniem pakietu kodeków.

Jedną z najbardziej interesujących funkcji SMPlayer jest to, że zapamiętuje on ustawienia odtwarzanych plików. Więc gdy oglądasz film, ale musisz wyjść… nie przejmuj się, gdy uruchomisz film ponownie obejrzysz go od ostatniego punktu, w którym go wyłączyłeś, z tymi samymi ustawieniami: ścieżki audio, napisów, głośności…

SMPlayer jest graficznym interfejsem użytkownika (GUI) dla wielokrotnie nagradzanego odtwarzacza – MPlayer, który jest w stanie odtwarzać prawie wszystkie znane formaty audio i wideo. Ale oprócz zapewnienia dostępu do najczęstszych i użytecznych opcji MPlayera, SMPlayer dodaje także inne interesujące funkcje, takie jak możliwość odtwarzania filmów z Youtube lub pobierania napisów.

Pobierz SMPlayer za darmo https://www.smplayer.info/pl/downloads