RealPlayer oglądaj, pobieraj i udostępniaj filmy

2020-01-01 0 Pliki

RealPlayer oglądaj, pobieraj i udostępniaj filmy pobierz za darmo. RealTimes odtwarzacz plików multimedialnych opracowany przez RealNetworks, odtwarzający m.in. formaty RealAudio, RealVideo oraz MP3, MPEG-4, QuickTime itd. RealPlayer był to odtwarzacz RealAudio, jeden z pierwszych obsługujących media strumieniowe przez Internet.

Pobierz filmy internetowe i odtwarzaj je offline. Zachowaj prywatność filmów. Kontroluj, kto może uzyskać dostęp do Twoich filmów, dodając unikalny kod PIN. RealTimes przesyłaj strumieniowo do telewizji. Przesyłaj strumieniowo filmy z komputera na Roku, Chromecast i Xbox One. Oglądaj filmy na dowolnym urządzeniu. Konwertuj i oglądaj filmy na komputerze, telefonie i tablecie.

RealPlayer za darmo do pobrania

dostępny jest na następujące platformy: Microsoft Windows, Mac OS X, Android. Istnieje również RealTimes open source odpowiednik Helix Player. Aktualnie program ten, poza odtwarzaniem plików multimedialnych, obsługuje nagrywanie płyt CD i transfer plików do odtwarzaczy przenośnych (np. iPod, odtwarzacze MP3, urządzenia Windows Media), wyszukiwanie multimediów w Internecie, radio internetowe, biblioteki multimediów, ma zintegrowaną przeglądarkę internetową (opartą na Internet Explorer). Z łatwością zarządzaj wszystkimi filmami i zdjęciami i ciesz się nimi dzięki RealPlayer i RealTimes.

Pobierz RealPlayer za darmo na komputer i telefon https://www.real.com/pl