Odkurzacz program do czyszczenia komputera

2019-01-01 0 przez Pliki

Odkurzacz program do czyszczenia komputera z systemem Windows. Umożliwia pozbycie się zbędnych obiektów zalegających na dysku. Codziennie przez aplikacje z których korzystasz tworzone są dziesiątki śmieci. Program Odkurzacz za darmo odnajdzie je, odpowiednio oznaczy, dokładnie opisze i umożliwi ich usunięcie. Odkurzacz umożliwia wyszukanie i rozpoznanie około 6000 zbędnych obiektów z ponad 400 aplikacji. Obiekty te zajmując cenne miejsce, powodują ogólne spowolnienie operacji na dysku (także przez zwiększoną fragmentację plików) i generują niepotrzebny bałagan w folderach.

Odkurzacz program do pobrania

za darmo pełna wersja i portable to alternatywa CCleaner postawiono za cel, usuwanie zbędnych obiektów z dysku i obsługę w przyjazny dla użytkownika sposób. Znajdziesz tu m.in. czytelne powiadomienie o harmonogramie czyszczenia, bezobsługowe aktualizacje i łatwe przywracanie z kopii bezpieczeństwa – dosłownie dwoma kliknięciami myszką. Intuicyjne statystyki z wykresami pozwolą zapoznać się z ilością odzyskanego miejsca na dysku po czyszczeniu od początku Twojej pracy z Odkurzacz , a komunikaty dialogowe z użytkownikiem od teraz są proste i czytelne kolorystycznie.

Program do czyszczenia systemu Odkurzacz rozpoznaje następujące typy zbędnych obiektów:

  •     obiekty tymczasowo utworzone i nie usunięte (np.: przeglądarek internetowych),
  •     tymczasowe kopie zapasowe plików i rejestru (nigdy obrazy systemu),
  •     przypadkowo zdublowane kopie plików z tego samego folderu,
  •     obiekty historii tworzone przez aplikacje,
  •     raporty pracy i dzienniki błędów aplikacji,
  •     obce pliki językowe (np.: koreański, japoński, chiński; nigdy polski lub angielski),
  •     przykładowe pliki multimedialne aplikacji (nigdy użytkownika),
  •     obiekty ze zbędnymi informacjami (np.: nowości w programie),
  •     zrzuty pamięci do pliku w wyniku błędów aplikacji,
  •     obiekty niecenzuralne (będące nieodpowiednie dla Twojego dziecka).

Dostępna jest bezinstalacyjna, przenośna wersja Odkurzacz portable, przygotowana przez użytkownika z oficjalnego forum programu Odkurzacz do pobrania z chomikuj za darmo pełna wersja.

Wersja przenośna cechuje się nieco mniejszym rozmiarem oraz możliwością używania w formie rozpakowanej np.: na pendrivach.

Program do czyszczenia komputera Odkurzacz kompatybilny z Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP, 2000, Server od Franmo https://www.franmo.pl/pobierz/odk14.3.0.4600setup.exe