Orange na kartę za darmo 7 dni

2023-12-01 0 przez Pliki

Orange na kartę za darmo 7 dni i 7 GB w ofercie na kartę dla użytkowników. Orange wystartowało z promocją gdzie zupełnie za darmo daje gigabajty internetu.

Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich i 7 GB na 7 dni zupełnie za darmo. Aby skorzystać z promocji wystarczy wysłać SMS o treści PREZENT pod bezpłatny numer 364 lub wejść do aplikacji Mój Orange i w zakładce Pakiety i Usługi aktywować promocję. Usługę można włączyć do 26 grudnia. Prezent jest ważny przez 7 dni od dnia aktywacji.

Dostępna jest w taryfach Orange Free, Orange Yes i Orange Pop.

Orange na Kartę – Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 20GB za darmo .

Po ciężkiej pracy i nauce, każdy zasługuje na odpoczynek. I nawet jeśli nie będą to dalekie podróże, warto być ze sobą w kontakcie. Dla klientów Orange na kartę przygotowaliśmy prezent 20 GB do wykorzystania . Zupełnie za darmo. Aby skorzystać z promocji należy:

Promocja jest dostępna dla wszystkich klientów Orange na kartę 

Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu. Wszyscy dostaną darmowe rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich i 20 GB internetu.

Orange na kartę za darmo bez limitu

„W ramach Promocji, w okresie jej obowiązywania, Abonent który aktywuje starter w sieci Orange,przeniesie numer z innej sieci lub przejdzie z oferty na abonament na ofertę na kartę w Orange lub njumobile na ofertę na kartę w Orange ma możliwość skorzystania z promocji dla usługi „Rozmowy, SMSy i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet 1200 GB”