Orange na kartę za darmo 5 dni

2022-06-21 0 przez Pliki

Orange na kartę za darmo bez limitu 5 dni dla użytkowników. Orange wystartowało z promocją gdzie zupełnie za darmo daje gigabajty i rozmowy.

Orange na Kartę – Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 5GB za darmo przez 5 dni.

Już za chwilę długo oczekiwane wakacje. Po ciężkiej pracy i nauce, każdy zasługuje na odpoczynek. I nawet jeśli nie będą to dalekie podróże, warto być ze sobą w kontakcie. Dla klientów Orange na kartę przygotowaliśmy prezent na start wakacji – „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet 5GB” do wykorzystania przez 5 dni. Zupełnie za darmo.Aby skorzystać z promocji należy: wysyłać bezpłatny SMS o treści WAKACJE pod nr 364 numer musi mieć możliwość wykonywania połączeń wychodzących numer nie może mieć aktywnej usługi Bez limituUsługę można włączyć do 26 czerwca 2022. Po aktywacji przychodzi SMS z potwierdzeniem.

Wyślij bezpłatny SMS o treści WAKACJE pod 364.

Usługę włączysz do 26 CZERWCA 2022.

Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu. Wszyscy dostaną darmowe rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich i 5GB intenetu.

Orange na kartę za darmo bez limitu

„W ramach Promocji, w okresie jej obowiązywania, Abonent który aktywuje starter w sieci Orange,przeniesie numer z innej sieci lub przejdzie z oferty na abonament na ofertę na kartę w Orange lub njumobile na ofertę na kartę w Orange ma możliwość skorzystania z promocji dla usługi „Rozmowy, SMSy i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet 5GB” ważnej 5 dni.