Borderlands 3 za darmo

2022-05-19 0 przez Pliki

Borderlands 3 za darmo do pobrania pełna wersja gry na Epic Store za darmo od 19.05.2022 – 26.05.2022 Nowa promocja na gry komputerowe. Dni darmowej gry powróciły do graj w Borderlands 3 za darmo dzięki subskrypcji. Gdy minie okres tej oferty, zapiszemy Twoje postępy w grze, ale żeby grać dalej, musisz kupić ten tytuł.

Oryginalna strzelanka z łupami powraca i zawiera bazyliony giwer oraz zupełnie nową przygodę napędzaną chaosem! Przebij się przez nowe planety i wrogów jako jeden z czworga całkowicie nowych Vault Hunterów — poszukujących skarbów kozaków z pogranicza, z których każdy posiada zaawansowane drzewo umiejętności, zdolności i personalizacje. Graj solo lub ze znajomymi, zmierz się z szalonymi wrogami, zgarnij mnóstwo łupów i ocal swój dom od najbardziej bezwzględnych przywódców sekt w całej galaktyce

Vault Hunters… zbierz swoich przyjaciół i przygotuj się na wszystkie czteroosobowe psoty, chaos i szaleństwo, na jakie możesz się zdobyć. Nie jesteś jeszcze członkiem Stadia Pro? Wypróbuj bezpłatnie przez miesiąc już teraz.

Borderlands 3 do pobrania

Jeśli chcesz dołączyć do niektórych ze swoich ulubionych twórców YouTube w jakiejś przepysznej szykany Borderlands 3, wskocz na oficjalny kanał Borderlands na YouTube 11 kwietnia o 11:00 czasu PT i skorzystaj z Crowd Play, aby wejść do gry. Twórcy prowadzący będą również rozdawać podczas transmisji kody Borderlands 3 Ultimate Edition dla wybranych widzów. Nie przegap tego! Subskrybenci Stadia Pro mogą teraz oszczędzać dzięki tym specjalnym cenom w sklepie Stadia.  Chcesz uzyskać więcej gier w sprzedaży? Każdy może zaoszczędzić na tych ofertach w sklepie Stadia!

Pobierz Borderlands 3 za darmo pełna wersja gry po polsku od Epic Games https://store.epicgames.com/pl/free-games