Borderlands 3 za darmo

2021-04-07 0 Pliki

Borderlands 3 za darmo do pobrania na Google Stadia Pro. Nowa promocja na gry komputerowe. Dni darmowej gry powróciły do Borderlands. Od 9:00 czasu PT w czwartek 8 kwietnia do 9:00 czasu PT w poniedziałek 12 kwietnia graj w Borderlands 3 za darmo dzięki subskrypcji Stadia Pro.

Vault Hunters… zbierz swoich przyjaciół i przygotuj się na wszystkie czteroosobowe psoty, chaos i szaleństwo, na jakie możesz się zdobyć. Nie jesteś jeszcze członkiem Stadia Pro? Wypróbuj bezpłatnie przez miesiąc już teraz.

Borderlands 3 do pobrania

Jeśli chcesz dołączyć do niektórych ze swoich ulubionych twórców YouTube w jakiejś przepysznej szykany Borderlands 3, wskocz na oficjalny kanał Borderlands na YouTube 11 kwietnia o 11:00 czasu PT i skorzystaj z Crowd Play, aby wejść do gry. Twórcy prowadzący będą również rozdawać podczas transmisji kody Borderlands 3 Ultimate Edition dla wybranych widzów. Nie przegap tego! Subskrybenci Stadia Pro mogą teraz oszczędzać dzięki tym specjalnym cenom w sklepie Stadia.  Chcesz uzyskać więcej gier w sprzedaży? Każdy może zaoszczędzić na tych ofertach w sklepie Stadia!

Pobierz Borderlands 3 za darmo pełna wersja gry po polsku https://community.stadia.com/t5/Stadia-Community-Blog/This-Week-on-Stadia-Play-Borderlands-3-for-free/ba-p/57982