Paragon Partition Manager Free

2016-12-12 0 przez Pliki

Paragon Partition Manager Free to profesjonalne narzędzie do partycjonowania dysków twardych. Program jest łatwy i szybki – oferuje funkcje takie jak tworzenie, formatowanie, ukrywanie, konwertowanie, przenoszenie czy kasowanie partycji, możliwość łączenia wielu dysków w jeden, odzyskiwania skasowanych partycji i przygotowywania powierzchni dla potrzeb instalacji nowego systemu operacyjnego. Rozbudowany zestaw funkcji oraz intuicyjny interfejs zapewniają całkowitą kontrolę i łatwe użytkowanie programu.

Najważniejsze funkcje programu Paragon Partition Manager Free: łatwe i szybkie partycjonowanie, zaawansowane funkcje partycjonowania, możliwość przywracania systemu z napędu USB, 2 tryby interfejsu użytkownika, dodatkowa ochrona przed uszkodzeniami sprzętu, pomoc przy instalacji wielu systemów Windows na 1 komputerze, optymalizacja i defragmentacja dysku, rozwiązywanie problemów podczas startu systemu, przywracanie danych i systemu, prosta funkcja tworzenia i przywracania kopii zapasowej.

Partition Manager Free Edition

Program do partycjonowania dysku najnowsza, darmowa edycja Partition Manager Free w łatwy sposób organizuje przestrzeń dysku i rozdziela wolne miejsce, aby podnieść wydajność systemu. Program do partycjonowania dysków dostępny jest w angielskiej wersji językowej.
Pełna wersja do pobrania, wyłącznie do użytku domowego, niekomercyjnego.

Paragon Partition Manager Free Edition oferuje kilka podstawowych zadań: tworzenie partycji, zmiana rozmiaru partycji, kopiowanie i usuwanie partycji.

Program ten zawiera kreatora, aby utworzyć nową partycję w odpowiednim miejscu na dysku twardym, należy sformatować ją do NTFS i udostępnić ją w systemie poprzez przypisanie litery dysku. Posiada również kreatora, aby zwiększyć ilość wolnego miejsca na jednej partycji poprzez zabranie nieużywanego miejsca z sąsiedniej partycji dysku twardego. Główny ekran w widoku partycji pokazuje imponujący wachlarz danych na temat wszystkich dysków / partycji, w tym start / stop sektorów, rozmiar, etykieta, identyfikator partycji, systemu plików. Teraz, jeśli tylko nie zaproponowano sposób wyeksportować wszystkie dane, że wielkie [MiniTool mogą eksportować wiele z tych danych, ale nie ma widok, w którym można zobaczyć to wszystko na raz]

Kreator kopiowania jest również zawarte w programie, natomiast usuwanie partycji w dysku jest obsługiwana.

Kilka wady tego programu jest to, że wymaga on, aby zarejestrować się aby uzyskać bezpłatny numer seryjny do instalacji programu, a bardziej zaawansowane funkcje są dostępne tylko w wersji płatnej.