PC Decrapifier – program do usuwania niepotrzebnych plików

2017-02-17 0 przez Pliki

PC Decrapifier to darmowy program do usuwania niepotrzebnych plików, aplikacja pomocna w procesie usuwania bezużytecznego oprogramowania instalowanego przez producentów na nowych komputerach, które powodują spadek wydajności systemu.

Dzięki narzędziu odzyskamy przestrzeń na dysku oraz zmniejszymy użycie pamięci operacyjnej i procesora. W rezultacie działania PCDecrapifiera odzyskamy pełną możliwą wydajność komputera.

PC Decrapifier to program, który skanuje komputer w poszukiwaniu programów, które są zwykle instalowane na nowych komputerach, zwie crapware i pozwala łatwo je usunąć. W celu wygenerowania dodatkowych przychodów, wielu producentów preinstalacji 3rd programów partii na nowych komputerach. Programy te wykorzystać przestrzeń dysku twardego i pamięci i procesora zużywają zasoby. To powoduje, że komputer nie działa tak szybko, jak powinno być.

To jest, gdy program jak PC Decrapifier przychodzi na ratunek. PC Decrapifier skanuje komputer w poszukiwaniu wspólnych preinstalowanych programów i innych produktów, które są uważane za crapware. Następnie mają możliwość wyboru programów, które chcesz odinstalować i za pomocą kliknięcia jednego przycisku automatycznie je odinstalować.

PCDecrapifier – program do usuwania niepotrzebnych plików

PC Decrapifier zapewnia łatwy proces krok po kroku, aby pomóc usunąć śmieci na komputerze. Nic nie jest usuwane bez twojej zgody. Pokażemy Ci listę zanim cokolwiek zostanie usunięty. Zdecyduj, co usunąć na podstawie naszej społeczności użytkowników PC Decrapifier.

Czy Twój komputer działa wolno? Nawet zupełnie nowe komputery często pochodzą z dużą ilością preinstalowanym oprogramowaniem, które mogą powodować, że nowa maszyna przyjść do indeksowania. Nie wspominając już o wszystkich denerwujące pop-upy! Inni mogą mieć komputer, który jest kilka lat i jesteśmy te, które zainstalowane sporo śmieci! Zdarza się najlepszym z nas. Staramy kilka programów w czasie i zapomnieć, aby je usunąć.

PC Decrapifier jest tutaj, aby pomóc! Jest to darmowe narzędzie do użycia, który pomaga usunąć niepotrzebne programy, elementy startowe i ikony, które mogą spowolnić działanie komputera. To zabierze Cię krok po kroku, co daje zalecenia dotyczące tego, co usunąć, z których wiele może być usunięte bez dozoru. Udaj się do pobierania strony, aby zacząć!

Pobierz PCDecrapifier za darmo program do usuwania niepotrzebnych plików na Windows 7, 8 i 10.