PDF Conversion Tool za darmo

2019-12-23 0 przez Pliki

PDF Conversion Tool to darmowy program to tworzenia PDF z word i zdjęć. Do pobrania całkowicie za darmo od Microsoft. Program do tworzenia PDF bez znaków wodnych. W pełni funkcjonalna darmowa alternatywa dla CutePDF.

PDF Conversion Tool do konwersji plików PDF pozwala łatwo i szybko przekonwertować prawie dowolny plik do formatu PDF i odwrotnie. Łatwo konwertuj pliki PDF do formatu Microsoft Word (doc, docx) i prawie dowolnego formatu obrazu (png, jpg, gif itp.). Zaletą PDF Conversion Tool także możliwość ochrony pliku PDF, usunięcia hasła z chronionego pliku i szybkiej kompresji prawie dowolnego pliku PDF bez utraty jakości. Przyjazna, przejrzysta i wygodna konstrukcja sprawia, że praca z aplikacją jest łatwa i zrozumiała.

Pełna lista formatów dostępnych do konwersji: * Z pliku do pliku PDF – cad: dwg, dxf – dokument: abw, djvu, doc, docm, docx, html, lwp, md, odt, pages, pages.zip, pdf, rst, rtf, sdw, tex, txt, wpd, wps – ebooki: azw, azw3, azw4, cbc, cbr, cbz, chm, epub, fb2, htm, htmlz, lit, lrf, mobi, pdb, pml, prc, rb, snb, tcr, txtz – obraz: 3fr, arw, bmp, cr2, crw, dcr, dng, erf, gif, ico, jpeg, jpg, mos, mrw, nef, odd, orf, pef, png, ppm, psd, raf, raw, tif, tiff, tiff, webp, x3f, xcf, xps – prezentacja: dps, klucz, key.zip, odp, pps, ppsx, ppt, pptm, pptx, sda – arkusz kalkulacyjny: csv, et, numbers, numbers.zip, ods, sdc, xls, xlsm, xlsx – wektor: ai, cdr, cgm, emf, eps, ps, sk, sk1, svg, svgz, vsd, wmf * Z pliku PDF do pliku – cad: dxf – dokument: doc, docx, html, odt, pdf, rtf, txt – ebooki: azw3, epub, lrf, mobi, oeb, pdb – obraz: bmp, gif, ico, jpg, odd, png, psd, tiff, webp – wektor: emf, eps, ps, svg, wmf Narzędzie konwersji PDF oferuje jedna z najbardziej zaawansowanych konwersji plików PDF na Word! Nasza technologia zachowuje układy i formatowanie tabel. To oszczędza godziny ponownego pisania!

Program PDF Conversion Tool pozwala utworzyć plik PDF po prostu klikając przycisk swoim ulubionym edytorze obrazów i wiele innych. To naprawdę takie proste, a wygląda efekt końcowy i działa jak każdy inny plik PDF stworzony przez oprogramowanie Adobe.

PDF Conversion Tool darmowy program to tworzenia PDF

Szukasz aplikacji, która oferuje proste, a jednocześnie intuicyjny sposób edytować dokumenty ? PDF Conversion Tool oferuje szybki sposób tworzenia i generowania standardowych plików PDF.

Tworzenie standardowych plików PDF
Tworzenie uniwersalne, standardowe, niezawodne i bezpieczne pliki PDF, uznanych przez przemysł i rządy na całym świecie. Idealny do dzielenia się informacjami z innymi.

Łatwy w użyciu
Kompatybilny z praktycznie wszystkich programów Windows. Wystarczy wybrać „Drukuj”, wybierz plik PDF przekierowanie wirtualną drukarkę i plik PDF jest tworzona automatycznie.

Podgląd na żywo
Podgląd PDF jest wyświetlany, dzięki czemu można optymalizować ustawienia w locie.
(Wersja Pro zapewnia ulepszony podgląd z bardziej szczegółowo)

Zoptymalizować jakość i rozmiar pliku
Optymalizacja plików PDF do swojej grupy docelowej, z wysokiej jakości dla DTP do tworzenia małych plików internetowych w obsłudze.

Scalanie plików PDF
Połącz wszystkie pliki PDF razem jak Zgłoś słowo z wykresów programu Excel w jeden plik PDF, przeciągając je do listy seryjnej.

Szyfrowanie plików PDF
Zabezpiecz swoje pliki PDF przed ciekawskimi oczami za pomocą 40 bitowej ochronę hasłem.
(Wersja Pro wykorzystuje bardziej bezpieczne szyfrowanie 128-bitowe).

Brak Pop-up Reklamy
Nie ma żadnych irytujących „pop-up” reklamy, które pojawiają się, gdy plik PDF jest tworzony i nie ma żadnych znaków wodnych, aby niszczyć pliki PDF.

Ustaw Styl Przegląda
Zdecyduj, jak plik PDF otwiera się w oknie użytkownika. Tworzenie prezentacji na pełnym ekranie tak jak PowerPoint z elementami nawigacyjnymi.

Łatwe uaktualnienia
Znajdź, pobierz i zainstaluj aktualizacje z poziomu PDF przekierowanie klikając na przycisk aktualizacji w preferencjach.
Pobierz PDF Conversion Tool darmowy program to tworzenia PDF i edycji za darmo na Windows.

https://www.microsoft.com/en-us/p/pdf-conversion-tool/