pdfFactory program do tworzenia plików PDF

2020-01-01 0 przez Pliki

PdfFactory to program do tworzenia plików PDF dokumentów. Cała procedura instalacji programu odbywa się poprzez domyślną drukarkę i aby stworzyć plik PDF należy wydrukować go przez tą drukarkę. Dodatkowo dostępne są opcje generowania w tekście linków WWW oraz e-mail, możemy łączyć kilka plików PDF w jeden, a także usuwać niepotrzebne strony. Ciekawostką jest również fakt, że aplikacja pozwala umożliwia generowanie plików PDF zawierających hiperłącza (linki) do stron WWW lub adresów e-mail.

pdfFactory jest wersją standardową przeznaczoną do tworzenia plików pdf, które są dogodne i dla wysyłania pocztą elektroniczną, archiwizacji.

Tworzenie plików PDF oraz wydruk na papier: Tylko pdfFactory zezwala na równoczesne drukowanie na papier oraz „wydruk” do pliku PDF, bez konieczności powtórnego drukowania. Oprogramowanie Acrobat nie jest wymagane w celu drukowania.

Łączenie dokumentów w jeden plik PDF: Podwyższa komfort przekazywania dokumentów z różnych źródeł połączonych w jeden plik PDF. Wystarczy tylko kontynuować drukowanie w pdfFactory a wszystkie kolejno „drukowane” dokumenty będą połączone w jeden plik PDF.

Zabezpieczenie: Szyfrowanie oraz kontrola dostępu do plików PDF następująco:

 • Zapobieganie drukowaniu PDFów
 • Zapobieganie kopiowaniu tekstu oraz grafiki
 • Zapobieganie otwieraniu plików bez podania hasła
 • Zapobieganie edytacji (tak, PDF może być edytowany)
 • Podgląd: Zezwala na szybki, dokładny podgląd PDFów, włącznie z 400% powiększeniem, bez konieczności wcześniejszego zapisu pliku i również bez konieczności uruchamiania programu Acrobat.
 • Osadzanie czcionek: Funkcja ta zapewnia, że oryginalna czcionka użyta w dokumencie, będzie wyświetlona poprawnie nawet w wypadku, że program do odczytu PDFów nie ma owej czcionki zainstalowanej.
 • Wkładanie/usuwanie stron: Zezwala na usuwanie niechcianych fragmentów przed tworzeniem pliku PDF. Opcja ta może być zwłaszcza przydatna w trakcie tworzenia PDFów z długich sprawozdań, maili lub stron internetowych.
 • Wysyłanie pocztą elektroniczną: Jedno kliknięcie myszki wysyła PDF przez zainstalowany standardowy program poczty elektronicznej. Zezwala również na kopiowanie do schowka i wstawianie do już rozpisanego e-maila?.
 • Autozapis: Zapisuje zawartość ogólną całej sesji pdfFactory automatycznie, co pozwala na odzyskanie wcześniej opracowywanych PDFów.
 • Live URL odnośniki: Dostosowywanie odnośników poprzez zmianę typu wiersza, grubości i koloru w celu otworzenia stron internetowych oraz adresów e-mailowych jednym kliknięciem myszki.
 • Łatwa instalacja na jakikolwiek serwer z Windowsami: Instalacja na serwerze, jako drukarki współużytkowanej, w celu łatwego użytkowanie grupowego i firmowego wdrażania. Kliknij tutaj w celu uzyskania informacji dotyczących naszej wersji serwerowej.

Wersja próbna drukuje mały pasek reklamowy na każdej stronie. Ograniczenie to zostanie usunięte przy zakupie wersji pełnej.

Pobierz pdfFactory za darmo na Windows pełna wersja. https://www.pdffactory.pl/pdffactory