pdfFactory Pro za darmo do pobrania

2020-01-01 0 przez Pliki

pdfFactory Pro za darmo do pobrania program do generowania dokumentów w formacie PDF. Cała procedura instalacji programu odbywa się poprzez domyślną drukarkę i aby stworzyć plik PDF należy wydrukować go przez tą rukarkę. Dodatkowo dostępne są opcje generowania w tekście linków WWW oraz e-mail, możemy łączyć kilka plików PDF w jeden, a także usuwać niepotrzebne strony. Ciekawostką jest również fakt, że aplikacja pozwala umożliwia generowanie plików PDF zawierających hiperłącza (linki) do stron WWW lub adresów e-mail. Pełna wersja pdfFactory Pro w stosunku do swojej podstawowej wersji różni się możliwością zabezpieczania hasłem tworzonych dokumentów hasłem przed otwieraniem, kopiowaniem z dokumentu tekstu i grafiki, drukowaniem i edycją.

pdfFactory Pro zawiera wszystkie właściwości pdfFactory plus możliwość tworzenia formularzy elektronicznych i papierów firmowych, dodawania nagłówków, stopek i znaków wodnych, …

pdfFactory Pro pobierz

zawiera wszystkie właściwości wersji standardowej plus:

  • Fligranowe nagłówki oraz stopki: Znaki wodne, nagłówki oraz stopki pozwalają na oznaczenie dokumentów datą, czasem, zmiennymi systemowymi oraz własnym tekstem.
  • Formularze oraz papiery firmowe: Pozwala na uproszczone tworzenie formularzy elektronicznych i papierów firmowych. Możliwość podglądu pozwala zobaczyć wynik końcowy przed samym stworzeniem pliku PDF.
  • Zakładki oraz spis treści: Automatyczne lub ręczne tworzenie zakładek w celu organizacji i prostej orientacji w skomplikowanych dokumentach.
  • Zintegrowane tabela zadań: Pokazuje wszystkie zadania i zezwala na ich ponowne rozmieszczenie.
  • Własne sterowniki: Zapisuje własne ustawienia do wielokrotnych sterowników druku, przez co możesz je w sposób łatwy wybierać w celu zadań specyficznych.
  • Ustawienie początkowe właściwości ekranu Acrobata Takich jak skali powiększenia, ułożenia oraz ustawienia tabulatorów.

Wersja próbna drukuje mały pasek reklamowy na każdej stronie. Ograniczenie to zostanie usunięte przy zakupie wersji pełnej. Alternatywa Adobe Reader podobny program.

Pobierz pdfFactory Pro za darmo na Windows https://www.pdffactory.pl/pdffactory-pro?programtabs=1