PDFMate Free PDF Converter za darmo do pobrania

2019-07-15 0 przez Pliki

PDFMate Free PDF Converter za darmo do pobrania to narzędzie do konwersji dokumentów PDF. Format ten upowszechnił się do tego stopnia, że jedną z niezbędnych aplikacji na dysku twardym komputera jest odpowiedni czytnik Adobe Reader, Foxit Reader. Problem pojawia się jednak w sytuacji, gdy potrzebujemy przenieść swoje dokumenty na urządzenie nie odczytujące plików PDF. Może to być telefon komórkowy, przeglądarka e-booków bądź odtwarzacz MP4. Tu do akcji wkracza właśnie opisywana aplikacja. Program pozwala użytkownikowi na zmianę dokumentów PDF na format bardziej przyjazny dla urządzeń multimedialnych. Warto zaznaczyć, że aplikacja zachowuje strukturę konwertowanych plików – formatowanie, zdjęcia, wektory i inne elementy składowe.

PDFMate PDF Converter to prosta i darmowa aplikacja do konwersji plików PDF na inne formaty . Nie będziesz już musiał martwić się problemami z kopiowaniem lub edycją plików PDF . Darmowe narzędzie PDF pozwala również konwertować JPG do formatu PDF.
>> PDF Converter Darmowy VS Pro.

  • Konwertuj PDF na Word / Text / EPUB / Image / HTML / SWF / PDF; JPG do PDF
  • Konwertuj zeskanowane pliki PDF na pliki edytowalne z OCR (limit 3 stron)
  • Podaj często używany rozmiar układu Ameryki
  • Ustawienie hasła do oryginalnych plików PDF
  • Zaawansowane dostosowywanie rozmiaru wyjściowego oraz krawędzi i kierunku
  • Konwersja partii; szybko i dokładnie; obsługa wielu języków

PDF do popularnych obrazów JPG, plików HTML, plików SWF i PDF. Dzięki temu darmowemu konwerterowi PDF możesz także uzyskiwać obrazy JPG / JPEG z plików PDF, konwertować pliki PDF na edytowalny HTML bez utraty oryginalnych układów, treści tekstowych, obrazów i hiperłączy lub konwertować pliki PDF na pliki SWF. Poza tym możesz zrestrukturyzować plik PDF zgodnie z własnymi potrzebami, takimi jak zmiana formatu wyjściowego na A3, A4, A5 z układem 4 w 1, 2 w 1, nawet możesz dodać różne rodzaje ochrony hasłem do przekonwertowanego pliku PDF.

Pobierz PDFMate Free PDF Converter za darmo https://www.pdfmate.com/pdf-converter-free.html