doPDF darmowy konwerter PDF

2020-01-01 0 przez Pliki

doPDF to darmowy konwerter PDF do użytku prywatnego jak i komercyjnego. Korzystając z doPDF możesz tworzyć pliki PDF poprzez wybranie komendy „Drukuj” z menu dowolnej aplikacji. Za pomocą kilku kliknięć możesz konwertować dokumenty Microsoft Excel, Word i PowerPoint jak również maile i ulubione strony WWW do plików PDF.  Jak skonwertować PDF do Worda?

doPDF instaluje się jako wirtualna drukarka plików PDF więc po skutecznej instalacji pojawi się na Twojej liście Drukarki i Faxy oraz na liście programów Wszystkie programy. Używając doPDF możesz konwertować pliki do formatu PDF na dwa sposoby.

Darmowy konwerter PDF

PDF oznacza przenośny format dokumentu (Portable Document Format) i został opracowany przez Adobe aby ułatwić wymianę dokumentów. Darmowy konwerter pdf do word doPDF do ściągnięcia jest darmową aplikacją do tworzenia plików PDF, która robi dokładnie to co sugeruje nazwa, tworzy pliki PDF. Darmowy konwerter pdf na word po polsku zainstalowana pozwoli Ci przenieść dowolny dokument (możliwy do wydrukowania) do pliku PDF.

Wydrukuj do PDF za pomocą wirtualnej drukarki doPDF. Wykonuje się to dokładnie tak jak przy tradycyjnym drukowaniu, tylko rezultatem jest plik PDF, a nie zadrukowana kartka papieru. Używając doPDF Startup window.
doPDF posiada plik wykonywalny (dostępny z menu start), który możesz uruchomić aby włączyć kreatora konwersji.

doPDF to darmowy konwerter PDF, nie jest przeglądarką PDF. Aby przeglądać pliki PDF potrzebujesz darmowego programu Adobe Reader.

Pobierz doPDF darmowy konwerter PDF do pobrania na komputer z Windows 10, 8 i 7. https://dopdf.apps112.com/quick-download.html