Perfect365 aplikacja do retuszu zdjęć na telefon

2020-01-01 0 przez Pliki

Perfect365 to darmowy program do retuszu zdjęć i modyfikacji fotek cyfrowych. Aplikacja umożliwia szybki retusz zdjęć za jednym kliknięciem, oraz oferuje narzędzia do indywidualnej modyfikacji zdjęć, za pomocą których dopasować można 21 indywidualnych cech każdej fotografii, mechanizm wykrywania twarzy i możliwość modyfikacji jej kluczowych punktów.

Za pomocą programu do retuszowania zdjęć ArcSoft Perfect365 można także porównywać zdjęcia przed i po wprowadzonych zmianach oraz wrzucać efekty swojej pracy na Facebooka i Twittera. Tworząc własny makijaż użytkownik skupiać się może na całej twarzy, jak również na poszczególnych jej elementach. Perfect365 umożliwia m.in. dobór kosmetyków dla twarzy o odpowiednim odcieniu i kolorze, malowanie rzęs i linii oczu, nakładanie cieniu dla oczu, malowanie ust itp. Każdy z elementów wizażu może być w podstawowym stopniu dostosowywany – możemy wybierać kolory i ich intensywność.

Aplikacja do retuszu zdjęć na telefon

Najlepszy wirtualny makijaż aplikacja. Wypróbuj nowe spojrzenia na bieżąco ze światem najpopularniejszy i najłatwiejszy w obsłudze aplikacji wirtualnego makijażu. Z nowych stylów tworzonych przez naszych partnerów tygodniowo artystów i ekspertów w domu Uroda Squad, jesteśmy go-to miejsce dla autoportretów, makijażu i modzie entuzjastów na całym świecie. Chcesz wypróbować nową śmiałą wargę lub modny kolor włosów? Pobierz najnowsze czerwony dywan wygląd piękno? Zajrzeć za kulisy na Fashion Week? To wszystko jest tylko jeden kran z dala.

 Ponad 20 makijażu i urody narzędzi, dzięki czemu można dostosować swój osobisty styl – cienie, wykładziny, szminki i wiele więcej!
★ Ponad 200 wstępnie ustawić Hotstyles – jedno dotknięcie wygląda!
★ opcje nieograniczony niestandardowych kolorów z palety kolorów Pro – zaprojektować własny wygląd z unikalnych combosów kolorystycznych.
★ samouczki wideo z Twoich ulubionych twórców YouTube, dzięki czemu można odtworzyć wygląd wirtualnych IRL!
★ Pielęgnacja i produktów mody zalecenia
★ Codzienne makijażu i mody wskazówki
★ Subtelne możliwości Touchup na blask bez makijażu
★ Najbardziej dokładne umieszczenie makijaż możliwe wykrywanie twarzy najnowocześniejszych!
★ Zapisz i dzielić swój wygląd za pomocą Facebooka, Twittera i Instagram

Pobierz Perfect365 za darmo aplikacja na telefon Android. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arcsoft.perfect365&hl=pl