Pixlr edytor zdjęć za darmo

2020-01-08 0 przez Pliki

Pixlr edytor zdjęć za darmo w przeglądarce online. Doświadcz inteligentniejszej i szybszej edycji zdjęć. Pixlr X to jedyny edytor zdjęć potrzebny do szybkiej, ale profesjonalnej edycji. Zaprojektowany z odpowiednią liczbą łatwych w obsłudze narzędzi do edycji zdjęć, masz zamiar doświadczyć kolejnego najlepszego edytora obrazów online z najnowocześniejszą technologią.

Znajdź wszystkie niezbędne narzędzia do edycji zdjęć potrzebne do szybkiej edycji zdjęć online na Pixlr ! Możesz łatwo przycinać, zmieniać rozmiar, wycinać lub usuwać tło, a nawet dodawać własny tekst – lub dostosowywać szablon tekstowy z narzędzia tekstowego, którego chcesz użyć. Chcesz urozmaicić zdjęcie Pixlr? Wystarczy narysować, doodle lub bazgroły przy użyciu wszechstronnego narzędzia do rysowania tego edytora zdjęć online. Jest to tak proste, jak utworzenie warstwy rysunkowej nad zdjęciem lub rozpoczęcie od nowa z pustą warstwą rysunkową.

Edytor zdjęć za darmo online

Napraw skazy, usuwaj plamy, powielaj części obrazu lub spraw, aby niechciane obiekty (nawet ludzie) znikały ze zdjęć – bez kłopotów. Narzędzia Pixlr nie są trudne w użyciu; po prostu zacznij eksperymentować, a będziesz edytować jak profesjonalista w mgnieniu oka!

Podkręć swoje zdjęcia o jeden poziom dzięki popularnym filtrom dodanym z Pixlr Express, aby osiągnąć pożądane efekty fotograficzne. Będziesz rozpieszczany wyborem z wieloma innymi nowymi efektami, takimi jak mozaika, kwiat, jasność i urok. Wypróbuj nowe i ekscytujące pomysły dzięki funkcji „Element”. Znajdziesz nakładki, obramowania i kształty lub ikony, które są popularne wśród użytkowników Pixlr Express, oraz inne nowe dodatki do tworzenia arcydzieł w tym internetowym edytorze zdjęć. Pracuj z Pixlr X w całkowitym komforcie od dnia do nocy bez zmęczenia oczu. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść z trybu jasnego na ciemny, a może jeszcze lepiej? Trzymaj się trybu, w którym wolisz pracować, lub zmieniaj tryby, kiedy chcesz – to twój wybór!

Tylko dla klientów Pixlr – 25 GB za darmo na Dropbox przez 6 miesięcy

Pobierz Pixlr edytor zdjęć za darmo https://pixlr.com/