YouTube Vanced do pobrania

2020-01-01 0 przez Pliki

YouTube Vanced to nowa wersja aplikacji z blokowaniem reklam. Pozwala ona na odtwarzanie filmow lub muzyki w dodatkowym oknie, z całkowicie zminimalizowanego odtwarzacza lub z wygaszonym ekranem. Oprócz tego ma wbudowanego AdBlock i parę innych przydatnych funkcji. Wersji YouTube Vanced, którą można cieszyć się bez potrzeby rotowania systemu Android.

Alternatywa to Android Firefox z zainstalowanym dodatkiem Video Background Play Fix. Lub korzystanie z przeglądarki Brave, z automatu blokuje reklamy, pozwala na słuchanie w tle i wspiera cebulową sieć.

Jak oglądać wideo w YouTube bez reklam?

Dzięki YouTube Premium możesz odtwarzać treści w YouTube Music bez reklam, pobierać utwory i filmy oraz odtwarzać materiały w tle.

Blokada reklam dla serwisu Youtube chrome wtyczka YAB Dev. Ten bloker reklam usuwa wszystkie reklamy na Youtube. Druga wtyczka polecana to uBlock Origin do chrome i firefox. Reklamy wideo przed filmem jak ominąć szybko automatycznie, jak ukryć reklamy tekstowe i banerowe.

Jak wyłączyć reklamy na youtube chrome?

Najprostszym sposobem na ich wyłączenie jest zastosowanie się do tej instrukcji – ściągnij aplikacje YT Vanced na Android apk lub dodaj wtyczki do przeglądarki Adblock chrome i firefox. Skuteczna metoda omijania irytujących video jak się pozbyć reklam na YouTube na telefonie.

Pobierz YT Vanced ze strony https://vanced.app/