PhotoFiltre

1 stycznia 2017 0 Pliki

PhotoFiltre to bezpłatny program do obróbki fotografii. Ten popularny edytor graficzny wyposażony został w bogatą gamę filtrów i narzędzi, które zadowolą każdego amatora jak i zaawansowanego konesera  fotografii cyfrowej. Dodatkową zaletą programu jest pobieranie rozszerzeń ze stron internetowych. Aplikacja oferuje dostepne standardowe funkcje, mnóstwo efektów specjalnych tj. nasycenie kolorów, kontrast, korekcja gamma, barwienie fotografii oraz kształty takie jak prostokąt, trójkąt, kwadrat, elipsa i wiele innych – w sumie ponad 100 różnego rodzaju filtrów, które w pewnością sprawią, że użytkownicy szybko zaklimatyzują się z programem.  Oprogramowanie wspiera ponadto edycję wsadową , za pomocą której umożliwiono aplikację filtrów oraz zmianę rozmiarów jednocześnie w kilku projektach. PhotoFiltre obsługuje wszystkie dostępne pliki graficzne oraz te bardziej zaawansowane jak EPS, TIFF, PSD I PSP.

PhotoFiltre to darmowy program do retuszu zdjęć. Okrojona wersja aplikacji PhotoFiltre Studio. Jest to jeden z bardziej zaawansowanych programów w kategorii freeware, przydatny zarówno dla osób zajmujących się amatorsko fotografią cyfrową, jak i webmasterów.

Program oferuje obsługę TWAIN i ważniejszych formatów graficznych — m.in. otwieranie plików Photoshopa i Paint Shop Pro, import i eksport JPEG 2000. Zawiera rozbudowane narzędzia edycyjne i filtry (ok. 100), obsługuje wtyczki (jest też programistyczny SDK dla pluginów, dzięki którym autorzy zewnętrzni rozwijają przydatne wtyczki), zawiera narzędzia tekstowe i przeglądarkę plików.

PhotoFiltre

Precyzyjna informacja na ekranie, klarowny interfejs i dobra szybkość działania czynią PhotoFiltre wygodnym retuszerem dla amatorskich zastosowań. Na stronie programu dostępna jest kolekcja wtyczek, m.in. do cięcia grafik na potrzeby stron WWW, import animowanych GIF-ów, tworzenie internetowych galerii ilustracji, przechwytywanie zawartości ekranu. Program ten posiada imponującą liczbę najróżniejszych opcji, dzięki którym zwykłe zdjęcie można przerobić w bardzo ciekawą pracę. Jest tak łatwy w obsłudze że mogą pracować na nim dorośli jak i zarówno dzieci. Dzięki łatwej dostępności i możliwości używania języka polskiego jest bardzo wygodny i popularny.

Spolszczenie do programu PhotoFiltre Studio. Aby je zainstalować należy rozpakować pobrane archiwum, a następnie plik “StudioPL” umieścić w katalogu “C:Program FilesPhotoFiltre Studio”. Po zresetowaniu programu automatycznie uaktywni się język polski.


Autor: Antonio Da Cruz
Wersja: 7.2.1
Rozmiar: 5 MB
Pobierz