Adobe Lightroom aplikacja za darmo

2020-01-03 0 przez Pliki

Adobe Lightroom aplikacja za darmo do pobrania na telefon Android. Adobe Photoshop Lightroom darmowa aplikacja aparatu i edytor zdjęć. Lightroom umożliwia robienie i edycję pięknych zdjęć, pomagając jednocześnie stać się lepszym fotografem. Dzięki łatwym w użyciu narzędziom, takim jak suwaki i filtry do zdjęć, Lightroom ułatwia edycję zdjęć. Możesz retuszować zdjęcia w pełnej rozdzielczości w dowolnym miejscu – na telefonie komórkowym, w Internecie lub na komputerze. Teraz możesz uzyskać dostęp do wszystkich ustawień wstępnych Lightroom, a zmiany i retusze na jednym urządzeniu są automatycznie stosowane wszędzie indziej. Apka Adobe Lightroom – Photo Editor & Pro Camera w sklepie Google Play.

KAMERA PRO-POZIOMU
Uwolnij potencjał aparatu telefonu dzięki unikalnym elementom sterującym. Wybieraj spośród ekspozycji, timera, natychmiastowych ustawień wstępnych i innych. Uzyskaj bardziej szczegółowe zdjęcia dzięki zaawansowanym trybom przechwytywania, takim jak surowy, profesjonalny i HDR.

EDYTUJ SWOJE ZDJĘCIA W KAŻDYM MIEJSCU
Twórz potężne obrazy za pomocą jednej z najbardziej kompletnych i intuicyjnych aplikacji do edycji zdjęć na świecie. Wystarczy dotknąć i przeciągnąć suwaki, aby poprawić światło i kolory, zastosować filtry do zdjęć i nie tylko – gdziekolwiek jesteś. Tchnij życie w swoje efekty fotograficzne dzięki tym wiodącym w branży narzędziom.
Łatwe w użyciu suwaki zapewniają pełną kontrolę nad właściwościami światła i koloru zdjęć. Ulepszaj i poprawiaj kolory na zdjęciu, aby były bardziej widoczne.
Narzędzia Kadrowanie i obracanie pozwalają znaleźć rozmiar i proporcje, które będą odpowiednio kadrować pracę.
Zaawansowany edytor zdjęć pomaga dopracować szczegóły. Przejmij pełną kontrolę nad swoim obrazem, dokonując wybiórczych korekt i usuwając niemal wszystko ze zdjęcia, bez względu na to, jak duże lub małe, za pomocą pędzla korygującego.
Precyzyjnie edytuj dowolną część zdjęcia palcem lub rysikiem, aby zastosować ulepszenia z dokładnymi szczegółami.
Twórz super czyste ujęcia z prostymi liniami, dostosowując perspektywę obrazu za pomocą potężnych narzędzi pionowych, pionowych z prowadzeniem i suwaka Geometria.
Interaktywne samouczki: Zainspiruj się i dowiedz się, jak w pełni korzystać z edytora zdjęć, wykonując lekcje krok po kroku prowadzone przez innych fotografów.

USTAWIENIA LIGHTROOM UŁATWIAJĄ EDYCJĘ ZDJĘĆ:
Dostosuj edycję zdjęć za pomocą ustawień wstępnych – filtrów do zdjęć z nieograniczonymi opcjami dostosowywania. Ustawienia wstępne edytora obrazów sprawiają, że każdy krok w procesie dostosowywania jest widoczny, dzięki czemu możesz nauczyć się robić to sam. Połącz konfigurowalne ustawienia, aby odtwarzać ulubione efekty fotograficzne za jednym kliknięciem. Lightroom to edytor zdjęć, który pozwala być jeszcze bardziej kreatywnym.

INTELIGENTNA ORGANIZACJA DLA TWOICH ZDJĘĆ
Zaoszczędź czas na organizowaniu, abyś mógł skupić się na swoich fotografiach. Adobe Sensei wykorzystuje moc sztucznej inteligencji do automatycznego oznaczania i organizowania zdjęć na podstawie obiektów lub znajdujących się w nich osób. Szybkie wyszukiwanie „gór” lub „Marii” spowoduje wyświetlenie wszystkich zdjęć z tymi elementami. Edytor zdjęć Lightroom jest wyposażony w narzędzia organizacyjne, takie jak oceny i flagi, dzięki którym możesz oznaczać zdjęcia, które lubisz najbardziej, i tworzyć albumy jednym kliknięciem.

BEZPROBLEMOWE PRZECHOWYWANIE KREATYWNEJ CHMURY ADOBE:
Edytor zdjęć Lightroom to najlepsza usługa w chmurze dla osób kochających fotografię.
Utwórz kopię zapasową oryginalnych zdjęć i zmian, aby uzyskać do nich dostęp na innych urządzeniach, a także za pośrednictwem Lightroom w Internecie. Dostosuj ujęcia w pełnej rozdzielczości i zrób kopie zapasowe zarówno swoich oryginałów, jak i edycji w chmurze. Organizuj za pomocą wyszukiwanych słów kluczowych, które są automatycznie stosowane bez kłopotów z tagowaniem.

ZAAWANSOWANE UDOSTĘPNIANIE ZDJĘĆ
Z łatwością twórz i udostępniaj album grupowy, w którym możesz zapraszać innych do współtworzenia albumu i uzyskiwać dostęp do zdjęć wszystkich osób w jednym miejscu. Galerie internetowe Lightroom umożliwiają łatwe prezentowanie zdjęć w Internecie. Edycja zdjęć synchronizuje się bezproblemowo, więc wszelkie wprowadzane zmiany są zawsze aktualne * Tryb przechwytywania Full Raw HDR jest obecnie obsługiwany na urządzeniach, które zawierają zaawansowane możliwości przetwarzania i pamięci, w tym między innymi takich urządzeniach – Samsung S7, S7 Edge, S8, S8 +, Note 8, Google Pixel, Pixel XL, Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel 3, Pixel 3 XL i OnePlus 5.

Pobierz Adobe Lightroom – Photo Editor & Pro Camera https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.lrmobile