Opera VPN na Androida za darmo

2021-01-01 0 przez Pliki

Opera VPN na Androida za darmo do pobrania. Przeglądarka Opera udostępniła darmową i nielimitowaną aplikację VPN na Androida, która pozwala chronić prywatność, blokować śledzące ciasteczka, uzyskiwać dostęp do blokowanych treści i aplikacji oraz testować bezpieczeństwo sieci Wi-Fi. Opera VPN jest dostępna w 10 językach, także w polskim.

opera-vpn

Opera VPN na Androida

to zupełnie inna jakość niż pozostałe VPN-y – jest kompletnie darmowa, bez limitów danych, potrzeby logowania się i subskrypcji.

– Wprowadziliśmy wikinga do aplikacji, bo wikingowie nie dbali o granice i z pewnością nie obawialiby się publicznego Wi-Fi. Aplikacja Opera VPN potrafi znieść granice w sieci i jest najbliższa wikingowej tarczy, którą użytkownicy mobilni znają jako oznaczenie wirtualnego zabezpieczenia – powiedział Chris Houston, Prezes Surfeasy, części Opery zajmującej się VPN.

Jak włączyć darmowy VPN w Operze na Androidzie?

Opcja ta wcześniej była testowana w wersji beta aplikacji Opera, zaś teraz pojawiła się już w stabilnej, publicznej przeglądarce na urządzenia mobilne. Czy opera vpn jest bezpieczna? Nowa Opera jest pierwszą i ciągle jedyną przeglądarką, która oferuje darmową oraz nieograniczoną usługę VPN, umożliwiając skupienie się na treści bez ryzyka utraty prywatności.

Jak włączyć VPN Opera?

Aby aktywować sieć VPN po raz pierwszy, należy ją włączyć w Menu -> Ustawienia -> Prywatność i bezpieczeństwo -> VPN. Od tego momentu na pasku adresu będzie widoczny status VPN. Wystarczy kliknąć, aby włączyć i wyłączyć usługę VPN. Następnie można wybierać żądaną wirtualną lokalizację i przeglądać status wykorzystywanych danych.

Usługę VPN Opery można również włączać w oknie przeglądania prywatnego.

Po włączeniu sieci VPN Opera zastąpi Twój adres IP wirtualnym adresem. Utrudnia to witrynom śledzenie lokalizacji i zidentyfikowanie Twojego komputera. W wielu przypadkach śledzenie przy użyciu plików cookie też zostanie zablokowane. Ukrycie adresu IP uniemożliwia innym użytkownikom poznanie Twojej lokalizacji.

Pobierz Opera VPN na Androida za darmo http://www.opera.com/pl/apps/vpn