PicaJet Free program do zarządzania zdjęciami

2019-01-19 0 przez Pliki

PicaJet Free to darmowy program do zarządzania zbiorami cyfrowych fotografii, w sposób megałatwy i efektowny.  Aplikacja pozwala importować do komputera zdjęcia wprost z aparatu cyfrowego lub skanera. Zgromadzone zdjęcia możemy poddać prostej obróbce albo przygotować do druku lub stworzyć z nich pokaz slajdów.

Program posiada  bardzo dużą ilość ciekawych funkcji, które niewątpliwie sa pomocne w  organizacji pracy i wykorzystywania multimediów. Oprogramowanie umożliwia tworzenie miniatur zdjęć oraz przerzuca zdjęcia do poczty elektronicznej, za pomocą której, można je rozsyłać dalej, w zależności od potrzeb.

Program do zarządzania zdjęciami

PicaJet Free pozwala na typową obróbkę naszej fotografi , a mianowicie redukowanie efektu czerwonych oczu, wyznaczanie rozmiaru danego zdjęcia, dodawanie na nich tekstów, w zależności od potrzeb, oraz posiada funkcję nagrywania na płyty.

PicaJet to potężne, bogate w funkcje, ale wysoce konfigurowalne i wygodne oprogramowanie do zarządzania cyfrowymi zdjęciami i bazą danych obrazów, które skutecznie organizuje szybko rosnącą kolekcję obrazów cyfrowych.

Pobierz PicaJet za darmo na komputer Windows. http://www.picajet.com/en/index.php?page=download