PrimoPDF

2016-05-25 0 przez Pliki

PrimoPDF to darmowy program do tworzenia plików PDF z ponad 300 rodzajów dokumentów, Prosty w obsłudze, wystarczy wydrukować dokument do pliku za pomocą wirtualnej drukarki.

PrimoPDF przygotowuje dokumenty w formacie przeznaczonym do tworzenia cyfrowych książek, przygotowywania materiałów do drukarni lub pracy biurowej. Program umożliwia łączenie już istniejących dokumentów PDF w jedną całość, zabezpieczenie przed zmianami oraz dodanie informacji autorskich – tytułu, autora, itp. Aplikacja jest zgodna ze specyfikacją PDF 1.4 oraz 1.5 i ma bardzo niskie wymagania sprzętowe.

PrimoPDF darmowy program do tworzenia plików PDF z dokumentów. Działa jako wirtualna drukarka. PrimoPDF jest opracowany przez tę samą firmę, która rozwija komercyjnego Nitro PDF.

PrimoPDF wymaga programu Microsoft .NET Framework 2.0. Gdy program jest uruchomiony, próbuje pobrać automatyczne aktualizacje z www.primopdf.com każdym razem drukuje. Funkcja ta może być wyłączona w ustawieniach programu.

PrimoPDF

Według jego dokumentacji, darmowy program do tworzenia plików PDF PrimoPDF posiada następujące cechy:

Konsekwentne tworzenie PDF. Użyj profili tworzenia PrimoPDF do uzyskania tego samego rodzaju pliku PDF za każdym razem. Profile obejmują ekranem, ebook, Print, prepress oraz niestandardowe.
Dołączanie plików PDF. Połącz każdy nowo utworzony plik PDF w jeden plik PDF.
Zabezpieczony PDF. Ochrony i szyfrowania informacji z silnym hasłem oparty bezpieczeństwa PDF.
metadanych PDF. Ustaw dokument właściwości pól informacyjnych – w tym autor, tytuł, temat i słowa kluczowe-indeksować pliki PDF i ułatwić ich wyszukiwanie.
Wersje PDF. Tworzyć różne pliki PDF Wersja: 1.2, 1.3, 1.4 i 1.5
Oprogramowanie zawiera reklamy w programie.