Pro Evolution Soccer za darmo do pobrania

2019-11-11 0 przez Pliki

Pro Evolution Soccer za darmo do pobrania po polsku to pełna wersja demonstracyjna symulatora piłki nożnej. Najnowsza odsłona zawiera wiele usprawnień w stosunku do wcześniejszych edycji, a także wprowadzono udoskonalenia i nowe elementy w sztucznej inteligencji (AI). Wersja demonstracyjna PES 2020 to sześć drużyn (Manchester United, AC Milan, FC Porto, S.S.C Napoli, Santos FC i C.A. Panarol) oraz 10-minutowe mecze. Dostępny jest również tryb treningowy. Pro Evolution Soccer 2020 to nowa wersja popularnej gry piłkarskiej od studia Konami. PES 2019 nie zawiera rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Pro Evolution Soccer 2020 do pobrania za darmo na komputer PC to nowości w rozgrywce. Każdy zawodnik jest unikatowy i posiada 11 nowych umiejętności, poprawione animacje strzałów oraz pasek wytrzymałości, który odpowiada za jego zmęczenie. PES ma wsparcie rozdzielczości oraz technologii HDR.

Gdzie pobrać Pro Evolution Soccer 2019 Download PC Pełna Wersja – Recenzja

PES minimalne wymaganie systemowe

  • System operacyjny: Windows 7 SP1/8.1/10 – 64bit
  • Procesor: Intel Core i5-3470 / AMD FX 4350
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GTX 670 / AMD Radeon HD 7870
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 30 GB dostępnej przestrzeni

Wersja demo PES 2019 do ściągnięcia za free ze Steam pozwala na rozegranie meczu towarzyskiego przeciwko sztucznej inteligencji offline lub innemu graczowi w sieciowym trybie multiplayer; do dyspozycji oddano także wariant kooperacji (offline). Do wyboru mamy dwa stadiony: Camp Nou i Veltins Arena. Darmowe klucze do gry.

Oto lista klubów udostępnionych w wersji demo Pro Evolution Soccer 2019: FC Barcelona, Liverpool FC, FC Schalke 04, Inter Mediolan, AC Milan, AS Monaco, CR Flamengo, Sao Paulo FC, SE Palmeiras oraz CSD Colo-Colo. Dostępne są ponadto reprezentacje narodowe Francji i Argentyny.

EFootball Pro Evolution Soccer 2020 to nowa wersja gry. PES 2020 została już udostępniona do pobrania na PS4 i Xbox One. Linki do pobrania gry na komputer. Jak ściągnąć?

PES darmowe pobieranie z Chomikuj lub Torrenty po polsku.