Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition za darmo do pobrania

2023-11-30 0 przez Pliki

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition do pobrania za darmo na telefon Android i iOS oraz na komputer i konsole. Gra bezpłatnie dla abonentów Netflix od 14 grudnia w App Store i Google Play. Grand Theft Auto III, Gta Vice City oraz GTA San Andreas czyli paczka Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition od 14 grudnia będzie dostępna dla subskrybentów Netfliksa w aplikacjach Apple App StoreGoogle Play oraz bezpośrednio w aplikacji mobilnej Netflix.

Trzy kultowe miasta, trzy epickie historie. Zagraj w definiujące gatunek klasyki oryginalnej trylogii GTA: GTA III, GTA: Vice City i GTA: San Andreas zaktualizowane dla nowej generacji, teraz z wszechstronnymi ulepszeniami, w tym genialnym nowym oświetleniem i ulepszeniami otoczenia, w wysokiej rozdzielczości tekstury, zwiększone odległości rysowania, sterowanie i celowanie w stylu GTAV i wiele więcej, ożywiając te ukochane światy na zupełnie nowych poziomach szczegółowości.

Trzy kultowe miasta, trzy wspaniałe opowieści. Zagraj w klasyki z trylogii Grand Theft Auto, które zdefiniowały cały gatunek gier: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas. Zostały one odświeżone dla nowej generacji i zawierają wachlarz ulepszeń, w tym nowe oświetlenie oraz otoczenie, tekstury w wysokiej rozdzielczości, zwiększony dystans renderowania, sterowanie i celowanie w stylu Grand Theft Auto V, a także wiele więcej. Te uwielbiane światy nabiorą rumieńców.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

zawiera: • Grand Theft Auto III: Wszystko zaczyna się w Liberty City. Dzięki rewolucyjnej swobodzie chodzenia gdziekolwiek i kogokolwiek, Grand Theft Auto III stawia centrum przestępczego podziemia na wyciągnięcie ręki, jeśli masz dość odwagi, by go wziąć.

• Grand Theft Auto: Vice City: Witamy w latach 80. XX wieku. Z dekady wielkich włosów i pastelowych garniturów pochodzi historia jednego człowieka, który wspiął się na szczyt kryminalnego stosu. Grand Theft Auto powraca z opowieścią Tommy’ego Vercettiego o zdradzie i zemście w przesiąkniętym neonami tropikalnym mieście pełnym nadmiaru i pełnym możliwości.

• Grand Theft Auto: San Andreas: Pięć lat temu Carl „CJ” Johnson uciekł z mgły Los Santos w San Andreas… miasta rozdzierającego się przez kłopoty z gangami, narkotyki i korupcję. Teraz jest początek lat 90-tych. CJ musi wrócić do domu – jego matka została zamordowana, rodzina się rozpadła, a przyjaciele z dzieciństwa zmierzają ku katastrofie. Po powrocie do sąsiedztwa kilku gliniarzy wrabia go w zabójstwo, zmuszając CJ do podróży, która zabierze go przez cały stan San Andreas, uratować swoją rodzinę i przejąć kontrolę nad ulicami w kolejnej odsłonie serii, która zmieniła wszystko. Opracowany przez Rockstar Games, zaadaptowany przez Grove Street Games.

Pobierz Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition na telefon z Netflix lub na komputer i konsole za darmo w Xbox Game Pass.