Reflector aplikacja do tworzenia kopii ekranu

2019-11-09 0 przez Pliki

Reflector aplikacja do bezprzewodowego tworzenia kopii ekranu.

Wykonaj kopię lustrzaną telefonu, tabletu lub komputera na dużym ekranie bez kabli i skomplikowanych ustawień. Przedstawiaj, ucz lub baw z dłoni. Odbłyśnik ułatwia udostępnianie ekranu urządzenia. Reflector zamienia urządzenia Mac, Windows i Android w odbiorniki AirPlay, Google Cast lub Miracast. Użyj reflektora do bezprzewodowego wyświetlania i nagrywania iPhone’ów, iPadów, Chromebooków, urządzeń z Androidem i tabletów z systemem Windows na większym ekranie.

Reflector 3 łączy możliwości urządzeń Apple TV, Chromecast i Windows, aby stworzyć potężny, wszechstronny odbiornik lustrzany.

Reflector to program do bezprzewodowego klonowania obrazu wyświetlanego na urządzeniach iPhone, iPad oraz Nowy iPad bezpośrednio na ekrany komputerów Mac i PC. Po zainstalowaniu Reflection dostęp do wszystkich opcji mamy z poziomu ikonki znajdującej się w zasobniku systemowym (tray). By aktywować funkcje klonowania obrazu z urządzeń typu iPad lub iPhone należy skorzystać z funkcji AirPlay i wskazać jako odbiornik nazwę naszego komputera.

Reflector

Odzwierciedlać treść na dużym ekranie bez kabli i skomplikowanych ustawień. Grać w gry, oglądać filmy, aplikacje demo lub obecne od dłoni. Nawet wysłać ekranów bezpośrednio do YouTube , aby inni mogli obejrzeć na żywo. Wszystko, co robisz w urządzeniu mogą być bezprzewodowo przesyłane do reflektora!

Stream swoje ulubione programy i filmy z odbłyśnikiem z telefonu, tabletu lub komputera. Reflektor może być instalowany na większości popularnych urządzeń rozrywkowych, takich jak Amazon Ognia TV i przeciwpożarowe TV Stick . Łatwe udostępnianie filmów z telefonu lub tabletu z innymi osobami, lub pary reflektor AirParrot 2 w zestawie kina domowego do strumieniowego przesyłania zawartości do dużym ekranie.

Reflektor akceptuje bezprzewodowych mirroring i strumieniowe połączenia z wieloma różnymi urządzeniami. Ponieważ Google Odlewanie i AirPlay Mirroring są wbudowane w najbardziej popularnych urządzeń, nie ma nic do zainstalowania na telefonie lub tablecie. Łatwo lustro lub strumieniowo z iPad , iPhone lub urządzenia Android bez użycia kabli. Po zainstalowaniu, wystarczy podłączyć urządzenie do reflektora i lustrzane odbicie zaczyna!

Pobierz Reflector za darmo https://www.airsquirrels.com/reflector/try/