ScreenHunter Free program do zrzutu ekranu

2019-02-08 0 przez Pliki

ScreenHunter Free program do wykonywania zrzutów ekranu i nagrywania video z pulpitu. Narzędzie pozwala przechwycić pełny ekran, aktywne okno lub zaznaczony przez użytkownika obszar. Dodatkowo użytkownik może dodać do zrzutu wskaźnik myszy oraz ustawić nazwy plików, folder docelowy przy automatycznym zapisie. Każdy obraz może być przechowywany w schowku lub automatycznie zapisany w określonym folderze. Pliki zapisywane sa w formacie JPEG, BMP i GIF.

ScreenHunter Free program do nagrywania ekranu

to nagradzane narzędzie do zrzutu ekranu z systemem Windows, który pozwala na przechwytywanie ekranu pulpitu .

ScreenHunter pozwala uchwycić każdą część pulpicie czy jest to okno lub pełny z myszy. Można zapisać zdjęcia w formatach BMP, JPEG i GIF.

Ponadto ScreenHunter skróty klawiszowe są od F1 do F12 i klawisz Print Screen. Jest również zdolny do automatycznego nazewnictwa plików dla zrzutów ekranu.

Dzięki nowo zaprojektowanemu przepływowi DirectX ScreenHunter 7 działa szybko i zajmuje niewiele miejsca na twoim komputerze. W pełni kompatybilny z Windows 10, ScreenHunter 7 Pro pozwala zapisywać nieograniczoną liczbę wysokiej jakości filmów MP4. Dzięki wielu funkcjom ScreenHunter oferuje wydajność i elastyczność, której potrzebujesz. Interfejs użytkownika jest niezwykle łatwy w użyciu. Jest wyjątkowy, elastyczny i przyjemny w obsłudze. Wykonasz swoją pracę w krótkim czasie

Darmowa wersja ScreenHunter ma ograniczone możliwości. Darmowe pobieranie z chomikuj ScreenHunter Plus i ScreenHunter Pro dostępny w sprzedaży ma dodatkowe cechy i funkcje.

Pobierz ScreenHunter Free pełna wersja do pobrania za darmo na komputer z Windows. https://www.wisdom-soft.com/products/screenhunter.htm