Stół interaktywny – praktyczne zastosowania

2015-08-20 0 przez Pliki

W dzisiejszym świecie bardzo trudno o zaskoczenia przy organizacji spotkań, szkoleń konferencji czy prezentacji nowych produktów. Wiele z tych wydarzeń jest organizowanych zgodnie z bardzo schematycznym scenariuszem. Jednak nowe technologie – takie, jakie stoły interaktywne – pomagają przełamać rutynę i zaprezentować rozwiązania, które na długo utkwią w pamięci odwiedzających. Firma 3TECH dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży doskonale to rozumie. Dlatego w swojej ofercie tak bardzo stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które będą ciekawym uzupełnieniem bardziej tradycyjnych systemów audio-wizualnych, dźwiękowych i wizyjnych.

surface_tableStół interaktywny może mieć bardzo szerokie zastosowanie. To rozwiązanie jest obecnie wiodącym pomysłem w technologii prezentacji danych. Stoły interaktywne przypominają w swojej istocie znacznie rozszerzone wersje popularnych tabletów, przez co ich obsługa nie jest trudna.

Te rozwiązania są niezwykle pomocne np. w trakcie organizacji szkoleń czy spotkań biznesowych, wszędzie tam, gdzie konieczne jest pokazywanie dużej ilości informacji w formie, która przyciąga uwagę i jest łatwo przyswajalna dla odwiedzających.

Stoły interaktywne są również niezastąpione przy prezentacji nowych produktów, gdy w trakcie spotkania czy też na stoisku – np. targowym – konieczne jest szybkie i atrakcyjne pokazywanie informacji. W trakcie konferencji naukowych stoły interaktywne – zwłaszcza, jeśli jest ich więcej niż jeden – mogą oferować uczestnikom aktualne informacje o harmonogramie, kolejnych wystąpieniach czy też rozkładzie pomieszczeń. Szczególnie w trakcie dużych konferencji tego typu rozwiązania będą niezwykle pomocne dla każdego uczestnika. Stoły interaktywne mogą być też używane dla prezentacji dla VIP-ów – np. w trakcie pokazów nowych produktów, czy na spotkaniach firmowych.

Paleta możliwych rozwiązań jest bardzo szeroka. Dla 3TECH bardzo ważne jest to, aby każda z oferowanych przez nas opcji była w pełni zintegrowana z innymi oferowanymi rozwiązaniami. Stoły interaktywne czy inne nowoczesne systemy prezentacji treści mogę być częścią szerszej oferty wypożyczenia i integracji sprzętu, którą przygotujemy indywidualnie na potrzeby każdego klienta. W ten właśnie sposób, dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy dopasować potrzeby klientów do naszych możliwości.

Stoł interaktywny

3TECH doskonale zdaje sobie sprawę z możliwości, jakie tkwią w nowoczesnych systemach prezentacji danych. Stoły interaktywne to jedno z rozwiązań, które może sprawdzić się w niemal każdych warunkach i w wielu różnych sytuacjach.