Sweet Home 3D – darmowy program do aranżacji wnętrz

2019-07-15 0 przez Pliki

Sweet Home 3D to darmowy program do aranżacji wnętrz, projektowania domu, pokoju który umożliwia ustawiać meble na planie 2D z podglądem 3D.

Aplikacja Sweet Home 3D pozwala dokładnie zdefiniować wymiary i umiejscowienie poszczególnych obiektów oraz umożliwia aranżację pomieszczeń naraz. Sweet Home 3D posiada wbudowaną bazę gotowych elementów, które można nanosić na projekt – więcej dodatkowych elementów wyposażenia można pobrać za darmo ze strony domowej programu.

Sweet Home 3D do pobrania

Darmowy program do aranżacji wnętrz ten skierowany jest do osób, które chcą szybko projektować swoje wnętrze, czy są one w ruchu lub po prostu chcą przebudowy dotychczasowego domu. Liczne przewodniki wizualne Sweet Home 3D pomóc narysować plan domu i układ mebli. Można zwrócić się po ścianach swoich pokoi na wizerunku istniejącego planu, a następnie przeciągnij i upuść meble na planie z katalogu zorganizowanej przez kategorie. Każda zmiana w planie 2D jednocześnie aktualizowane w widoku 3D, aby pokazać Ci realistyczne renderowanie układu.

Ten poradnik pokazuje, jak stworzyć dom z Sweet Home 3D wersja 5.3. Po opisaniu jego interfejsu użytkownika, musisz nauczyć się rysować ściany domu, a jak układ mebli.

Darmowy program do projektowania wnętrz domu wymaga zainstalowanego w systemie środowiska uruchomieniowego Java Runtime Environment (JRE) w wersji 5 lub 6.

Darmowe pobieranie z chomikuj Sweet Home 3D jest dostępny po polsku, angielsku oraz w innych językach i może zostać uruchomiony na systemach Windows, Mac OS X 10.4 / 10.12, Linux and Solaris. Pobierz Sweet Home 3D – darmowy program do aranżacji wnętrz. http://www.sweethome3d.com/pl/download.jsp