ManyCam za darmo

2019-02-03 0 przez Pliki

ManyCam program do przesyłania strumieniowego na żywo pomaga z łatwością dostarczać profesjonalne transmisje, konferencje wideo i zajęcia online. Streamuj na Facebooku i YouTube na żywo. Streaming nigdy nie był łatwiejszy! Szybko skonfiguruj strumień RTMP i transmituj do wybranej usługi przesyłania strumieniowego lub uruchom na żywo na wielu platformach jednocześnie, aby zwiększyć zasięg online.

Ulepsz swoje rozmowy wideo i transmisje na żywo dzięki niestandardowym tłom. Narzędzie Chroma Key umożliwia zastąpienie tła obrazami, filmami lub obsługiwanymi źródłami

ManyCam do pobrania

bezpłatny program, który pozwala dodawać w czasie rzeczywistym szereg efektów specjalnych do obrazu przechwytywanego z kamery internetowej. Pozwala m.in. na dodawanie avatarów, flag, śmiesznych dynamicznych obiektów i znacznie więcej. Możliwa jest także podmiana tła na dowolny obraz statyczny lub dynamiczny. Ponadto posiada szereg efektów kolorystycznych, dodawanie dowolnego tekstu czy umieszczanie na ekranie rożnych akcesoriów kamuflujących (broda, kapelusz, okulary itp.). Istnieje również możliwość poszerzenie bazy efektów w programie, poprzez pobranie dodatków opublikowanych na stronie producenta. Dodatkowo program pozwala na zapisywanie audio i wideo na dysku twardym.

Pobierz ManyCam za darmo na komputer https://manycam.com/