System Mechanic Free – program do optymalizacji systemu

2017-02-11 0 Pliki

System Mechanic Free to darmowy program do optymalizacji systemu operacyjnego Windows i zarządzania rejestrem systemu, zwiększa przepustowość połączenia z Internetem.

Za pomocą wszelkich możliwości System Mechanic, będziemy w stanie bardzo dobrze oferować wszelkiego rodzaju zajęcia, które mogą nam w tym wypadku pomóc poprawić kondycję naszego komputera. W skład pakietu System Mechanic Free wchodzą moduły odpowiedzialne za wykrywanie i usuwanie błędnych wpisów w rejestrze, naprawianie niedziałających skrótów, defragmentowanie dysku, przyspieszanie procesu uruchamiania systemu, odinstalowywanie programów, kasowanie niepotrzebnych plików z dysku, czyszczenie pamięci przeglądarek i inne.

System Mechanic Free – program do optymalizacji systemu

Zwiększa Szybkość
System Mechanic Free automatycznie zwiększa szybkość i dostępność procesora, pamięci RAM i dysk twardy zasobów podczas uruchamiania aplikacji wysokiego popytu na płynne działanie gier, edycji i streamingu.

Naprawa Problemy
System Mechanic Free wyszukuje i naprawia ponad 30.000 różnych problemów z użyciem inteligentnych aktualizacji na żywo z iolo Labs , aby zachować swój komputer stabilny i wolny od błędów.

Usuwa Bloatware
System Mechanic Free download identyfikuje niechciane programy startowe, przez które wolno ci uruchomia się komputer bez twojej wiedzy.

Chroni prywatność i bezpieczeństwo
System Mechanic Free do pobrania bezpiecznie czyści poufną historię przeglądania i blokuje niebezpieczne rzeczy, zapewnia stabilność.

Uwalnia prędkość Internetu
System Mechanic Free do ściągnięcia automatycznie optymalizuje ukrytych ustawień Windows Internet dla szybszego pobrania,  szybsze załadowanie stron buforujących, lepsza jakość obrazu i płynność gier.

Czyści bałagan systemu
System Mechanic Free program do usuwania plików śmieci, aby zwolnić cenne miejsce na dysku chomikuj i zrobić więcej miejsca dla twoich dokumentów, filmów, muzyki i zdjęć.

Pobierz System Mechanic Free na komputer z Windows.


Autor: iolo technologies, LLC.
Wersja: darmowa
Rozmiar: 35 MB
Pobierz