Star Wars Hunters za darmo gra na telefon

2024-06-05 0 przez Pliki

Star Wars Hunters za darmo gra na telefon do pobrania od 3 czerwca. Star Wars: Hunters to dynamiczna gra, w której rozgrywka sprowadza się do brania udziału w potyczkach rozgrywanych w czasie rzeczywistym, z udziałem postaci stworzonych specjalnie na potrzeby produkcji. Nie zabrakło w niej jednak jednostek znanych szerzej, takich jak wojownicy Wookiee, szturmowcy Imperium, Mandalorianie czy bohaterów władający mieczami świetlnymi. Zadaniem graczy jest przejęcie kontroli nad rozległymi arenami, wykorzystując do tego taktykę i umiejętności zależne od danego typu postaci.

Witamy na planecie Vespaara – gdzie w jasnych światłach Areny ocaleni z upadłego Imperium Galaktycznego i nowi bohaterowie ścierają się w spektakularnych bitwach gladiatorów, które utrwalą zwycięzców jako legendy w całej galaktyce.

Lubisz strzelanki i gry walki na arenie? Następnie przygotuj się na zdominowanie przeciwników w Star Wars: Hunters.

NOWE DOŚWIADCZENIE Z GWIEZDNYCH WOJN
Zawody rozgrywane na Arenie, zlokalizowane głęboko w Zewnętrznych Rubieżach na Vespaarze i pod okiem statku dowodzenia Huttów, przywołują historie o bitwach, które zdefiniowały historię galaktyki i inspirują nową erę rozrywki bojowej. Star Wars: Hunters to ekscytująca, darmowa gra akcji, w której występują nowe, autentyczne postacie biorące udział w epickich bitwach. Nowi Łowcy, opakowania broni, mapy i dodatkowa zawartość będą wydawane w każdym sezonie.

POZNAJ ŁOWCY
Przygotuj się do bitwy i wybierz Łowcy, który pasuje do Twojego stylu gry. Lista nowych, unikalnych postaci obejmuje zabójców Ciemnej Strony, jedyne w swoim rodzaju droidy, nikczemnych łowców nagród, Wookiee i imperialnych szturmowców. Przyćmij swoich przeciwników, opanowując różnorodne umiejętności i strategie, a wszystko to podczas intensywnej walki w trzeciej osobie 4 na 4. Sława i fortuna zbliżają się do siebie z każdym zwycięstwem.

BITWY ZESPOŁOWE
Połącz siły i przygotuj się do bitwy. Star Wars: Hunters to zespołowa strzelanka na arenie, w której dwie drużyny walczą łeb w łeb w ekscytującej grze online dla wielu graczy. Walcz z przeciwnikami na pełnych przygód polach bitew, które przywołują na myśl kultowe lokacje z Gwiezdnych Wojen, takie jak Hoth, Endor i druga Gwiazda Śmierci. Fani gier wieloosobowych pokochają nieograniczoną akcję walki drużynowej. Gry online ze znajomymi już nigdy nie będą takie same. Zmierz się z rywalizującymi ze sobą oddziałami, udoskonal swoją taktykę i odnieś zwycięstwo.

DOSTOSUJ SWOJEGO HUNTERA
Pochwal się swoim stylem, wyposażając swojego Łowcę w fajne i niepowtarzalne kostiumy, zwycięskie pozy i wygląd broni, aby Twoja postać wyróżniała się na polu bitwy.

WYDARZENIA
Weź udział w nowych wydarzeniach, w tym w wydarzeniach sezonowych rankingowych, a także w nowych trybach gry, aby zdobyć fantastyczne nagrody.

TRYBY GRY
Odkryj różnorodność rozgrywki w Star Wars: Hunters dzięki różnym ekscytującym trybom gry. W trybie dynamicznej kontroli przejmij dowodzenie nad wysokooktanowym polem bitwy, utrzymując aktywny punkt kontrolny, jednocześnie uniemożliwiając drużynie przeciwnej wkroczenie na granice celów. W Trophy Chase dwie drużyny próbują utrzymać droida Trophy, aby zdobyć punkty. Zespół, który jako pierwszy osiągnie 100%, wygrywa grę. Walcz jako drużyna w Squad Brawl, aby zobaczyć, kto pierwszy zdoła pokonać 20 eliminacji i zwycięży.

GRA RANKOWANA
Pochwal się swoimi umiejętnościami w trybie rankingowym i wskocz na szczyt rankingów. Łowcy dzierżą w walce wyjątkową broń, taką jak miecz świetlny, pistolet rozpraszający, blaster i nie tylko. Podejmij wyzwanie w tej konkurencyjnej strzelance ze znajomymi. Wspinaj się po szeregu lig i dywizji, aby zyskać szansę na osiągnięcie najwyższej rangi w tabeli liderów i stać się jedną z gwiazd programu.

Pobierz bezpłatną aplikację, rozgrzej publiczność na Arenie i zostań mistrzem tej gry PvP.

Star Wars: Hunters to gra bezpłatna, w ramach której można dokonać opcjonalnych zakupów w grze. Jeśli chcesz wyłączyć zakupy w grze, wyłącz zakupy w aplikacji w ustawieniach swojego telefonu komórkowego lub tabletu. Aby uzyskać informacje o tym, jak Zynga wykorzystuje dane osobowe, przeczytaj naszą politykę prywatności na stronie www.take2games.com/privacy.

Regulamin świadczenia usług: https://www.zynga.com/legal/terms-of-service
Polityka prywatności: https://www.zynga.com/privacy/policy

Pobierz Star Wars Hunters za darmo ze sklepu Google https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zynga.starwars.hunters