The Bat! bezpieczny klient poczty

2019-12-14 0 przez Pliki

TheBat! bezpieczny klient poczty email darmowy program pocztowy . The Bat! powstał, aby zabezpieczyć Twoją korespondencję elektroniczną przed kradzieżą danych i dostępem osób trzecich. Służy przede wszystkim do obsługi i zarządzania pocztą elektroniczną: odbieranie/wysyłanie wiadomości z wielu kont, bogaty system filtrowania i segregacji, rozbudowaną książkę adresową, dzięki której możemy wysłać np. życzenia urodzinowe danej osobie, możliwość sporządzania szablonów pozwalających stworzyć schematy wiadomości do późniejszego szybkiego wykorzystywania. Narzędzia do eksportu/importu wiadomości, tworzenia kopii zapasowej, odtwarzania i synchronizacji. Możliwość importowania wiadomości z Microsoft Outlook Express v4.xx, Netscape Communicator v4.xx, Netscape Mail v2.xx/3.xx, Eudora Lite/Pro, Pegasus Mail v2.xx i UNIX mailboxes.

Nie należy odinstalowywać istniejącej wersji The Bat! – nowa wersja powinna być zainstalowana na bieżącej wersji.

The Bat!

chroni Twoje dane poprzez wielostrumieniowe szyfrowanie z możliwością szyfrowania wiadomości e-mail na dysku, a także podczas komunikacji za pośrednictwem protokołu SSL/ TLS. Z The Bat! będziesz niezależny od internetowych i globalnych dostawców usług poczty elektronicznej, którzy utrzymują twoje wiadomości w chmurze.

Program The Bat! do pobrania za darmo pełna wersja chomikuj jest w stanie obsługiwać i przechowywać nieograniczoną liczbę wiadomości. Nie ma ograniczenia liczby kont e-mail, których można używać.

chroni dane osobowe, dzięki szerokiemu wsparciu protokołów uwierzytelniania i szyfrowania podczas pracy z serwerami pocztowymi. Program zapobiega umyślnemu wprowadzeniu błędów i utraty poufnych danych podczas wysyłania wiadomości za pośrednictwem Internetu. Wewnętrzna implementacja PGP jest oparta na OpenSSL, co pozwala na szyfrowanie wiadomości i podpisywanie ich za pomocą podpisów cyfrowych. Poręczny menedżer kluczy cyfrowych jest wliczony w cenę, a PGP jest obsługiwany do wersji 10.0.2. The Bat! obsługuje również S/MIME za pomocą wewnętrznej realizacji i Microsoft CryptoAPI. The Bat! obsługuje Secure Socket Layer (SSL) v3.0 / Transport Layer Security (TLS) v1.0 i v1.1 z algorytmem AES.

Uwaga 32-bitowa wersja plug-inu nie działa w wersji 64-bitowej The Bat! Jeśli plugin nie działa po instalacji 64-bitowej wersji programu The Bat!, należy zainstalować 64-bitową wersję plug-inu albo wrócić do korzystania z 32-bitowej wersji programu The Bat do pobrania za free! Darmowy The Bat! Spolszczenie międzynarodowy plik z polską lokalizacją językową. The Bat! jest kompatybilny z Microsoft Windows XP i najnowszymi wersjami systemu operacyjnego Windows z minimalną rozdzielczością ekranu – 1024×768 oraz dla tabletów opartych na systemie Windows 8/8.1/10. Nie ma minimalnych wymagań, dotyczących wielkości pamięci lub szybkości procesora.

Pobierz The Bat bezpieczny klient poczty email https://www.ritlabs.com/pl/products/thebat/