Logitech G Pro X – najlepsze słuchawki do gier

2019-12-14 0 przez Pliki

Logitech G Pro X – najlepsze słuchawki do gier w plebiscycie Tech Awards 2019. Zaprojektowany przez profesjonalistów w celu zapewnienia zaawansowanej komunikacji i precyzyjnego dźwięku. Załóż je i oddaj się wciągającym sesjom gamingowym, niech świat akcji należy do Ciebie.

Logitech G PRO X Gaming Headset na ten moment jest jedynym zestawem słuchawkowym z tak dobrym mikrofonem. Co więcej, jego brzmienie można poddać zaawansowanej korekcji, a wszystko to dzięki wyjątkowo rozbudowanej karcie w dedykowanym oprogramowaniu. Oprócz mikrofonu gracze mogą też liczyć na lekkie i przestrzenne brzmienie, najwyższą jakość wykonania, a także dużą wygodę noszenia.

Technologia mikrofonu BLUE VO!CE daje możliwość wyboru filtrów głosu w czasie rzeczywistym w celu redukcji szumów, dodania kompresji i usuwania syczenia oraz gwarantuje bogatszy, czystszy i brzmiący bardziej profesjonalnie głos. Zapewnij sobie spójne polecenia w grze w jakości studyjnej dzięki BLUE VO!CE w oprogramowaniu G HUB.

  • Najlepszy mikrofon w zestawach słuchawkowych dla graczy,
  • Zaawansowane oprogramowanie, umożliwiające korektę brzmienia zarówno słuchawek, jak i mikrofonu,
  • Wysoka wygoda dzięki zastosowaniu wytrzymałych i lekkich materiałów,
  • Wymienne, welurowe nauszniki dołączone do zestawu.

Jakie słuchawki do gier kupić? Najlepszy wybór to Logitech G Pro X.

Pianka zapamiętująca kształt schowana pod wysokiej klasy sztuczną skórą lub oddychającym welurem zapewnia długotrwały komfort. Możesz grać dłużej i bardziej intensywnie i skupić się w pełni na wygrywaniu. Co więcej, zestaw PRO X dzięki trwałej i lekkiej ramie z aluminium i stali jest bardzo wytrzymały, zapewnia wygodę i cechuje się niezwykłą estetyką.

DTS HEADPHONE:X 2.0 to najnowsza wersja technologii firmy DTS zapewniającej wrażenia akustyczne skupione na obiekcie. Wersja 2.0 przenosi dźwięk przestrzenny 7.1 na jeszcze wyższy poziom dzięki poprawionym basom, większej czystości dźwięku i większemu poczuciu odległości. Co najważniejsze, nowy poziom świadomości odległości rozgranicza bliskie i oddalone dźwięki, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest zlokalizować wrogów.

Logitech G Pro X – najlepsze słuchawki do gier do kupienia w cenie 399zł.