The Grand Tour za darmo online po polsku

2021-10-10 0 przez Pliki

The Grand Tour za darmo online po polsku sezon 1, 2, 3, 4 wszystkie odcinki nowe i stare z Amazon Prime Video bezpłatnie przez 30dni. Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May wracają na ekrany z programem Grand Tour. Tematem programu są przygoda, emocje i przyjaźń. O ile przyjaciółmi można nazwać osoby doprowadzające nas do szału. Bywa, że programie pojawiają się samochody. Wyrusz wraz z nimi w światową przygodę. Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video bezpłatnie z CDA, Zalukaj, Vod za free. Jeremy, Richard i James podróżują po wszystkich kontynentach testując nowe pojazdy od producentów z całego świata.

1. The Grand Tour presents… Seamen

W pierwszym z serii odcinków specjalnych Clarkson, Hammond i May robią sobie jednorazową przerwę od samochodów i wyruszają w epicką podróż po Kambodży i Wietnamie w łodziach. Ta pełna przygód wyprawa zapewni pechowej trójce emocje i wystawi ich na prawdziwe niebezpieczeństwa podczas pokonywania jednej z najbardziej imponujących dróg wodnych świata – delcie Mekongu.

2. The Grand Tour presents… A Massive Hunt

Nieustraszone trio zasiada za kółkiem i rozpoczyna swoją najnowszą przygodę. Uzbrojeni w samochody sportowe Richard, James i Jeremy myślą, że czeka ich wygodna wycieczka, gdy docierają na wyspę Reunion i ścigają się najdroższym kawałku asfaltu na świecie. Ale dziwaczne wyzwanie kieruje ich na Madagaskar, gdzie muszą się zmierzyć z najgorszą drogą świata.

3. The Grand Tour presents… Lochdown

Uwięzieni w Wielkiej Brytanii przez Covid, Jeremy, Richard i James rozpoczynają lockdownowy odcinek specjalny, w którym odkryją, dlaczego amerykańskie auta z lat 70 nie przyjęły się na Wyspach Brytyjskich. Za kółkiem cadillaca deville coupe, lincolna continentala i buicka riviery ruszają w piękny, szkocki krajobraz, walcząc z przeciwnościami podczas jednego ze swoich najtrudniejszych wyzwań.

The Grand Tour brytyjski program motoryzacyjny produkowany na zlecenie Amazon.com. Jego prowadzącymi są Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May. 

Program ma własny tor testowy, zlokalizowany na lotnisku RAF koło Wroughton. Tor, ze względu na przypominający wirus Ebola kształt, został nazwany „Eboladrome”. Do jego elementów należą sekcja Isn’t Straight, zakręt Old Lady’s House czy nawrót Your Name Here

Kierowcą testującym samochody w pierwszej serii był amerykański kierowca NASCAR, Mike Skinner, który w programie był przedstawiany jako „Amerykanin” (The American). Ze względu na zły odbiór tej postaci u widzów, został on zastąpiony, od drugiej serii programu, przez Brytyjkę Abbie Eaton.

Obejrzyj The Grand Tour po polsku online za darmo 0,00 zł w usłudze Prime bezpłatne 30 dni na próbę.