Amazon Prime Video za darmo

2022-01-01 0 przez Pliki

Amazon Prime Video za darmo na 30 dni filmy i seriale online. Bardzo dobra promocja Amazon Prime Video po polsku bezpłatnie po wejściu na polskiego amazon.pl pojawiła mi się możliwość włączenia ponownie Amazon prime za darmo na 30 dni. Z polski już niepotrzebujemy darmowy VPN. Oglądaj więcej ciekawych seriali i filmów niż na Netflix i HBO.

Amazon oficjalnie udostępnił w Polsce platformy streamingowej Prime Video. Użytkownicy serwisu mogą oglądać online filmy i programy z biblioteki Amazona za darmo przez pierwszych 30 dni. Później przez za rok obowiązuje cena abonamentu w wysokości 49 złotych, w pakiecie darmowe dostawy z Amazona, alternatywa dla allegro smart.

Platforma Amazon Prime Video za darmo została udostępniona użytkownikom w Polsce i innych ponad 200 krajach na świecie.

W ofercie znalazły się setki filmów i programów. W ramach subskrypcji można oglądać m.in. archiwalne i bieżące odcinki nowego show byłej ekipy Top Gear – „The Grand Tour” Clarksona, Hammona i Maya, czy znane tytuły filmowe i seriale, takie jak „The Man in the High Castle”, „Transparent”, „Mozart in the Jungle” czy The Marvellous Mrs. Maisel, Tom Clancy’s Jack Ryan oraz serial dla dzieci Tumble Leaf.

Większość treści na Amazon Prime Video jest niestety w wersji angielskiej, ale w bibliotece znalazły się także niektóre z polskim lektorem i napisami. Na początek mamy możliwość korzystania z Amazon Prime Video za darmo przez pierwszych 7 dni. Wystarczy aby użytkownik założył swoje konto na Amazon (lub zalogować się jeśli je posiada) i podpiął do Amazon Prime Video swoją kartę kredytową bądź rabatową. Po upływie darmowego okresu próbnego w ramach promocji przez 12 miesięcy polscy użytkownicy zapłacą za dostęp do Prime Video 49 złotych. Z serwisu można korzystać w komputerze za pośrednictwem przeglądarki internetowej, w telewizorach z funkcją Smart TV, a także za pośrednictwem aplikacji mobilnej do systemów iOS oraz Android.

Oglądaj filmy i programy telewizyjne zalecane dla Ciebie, w tym Amazon Originals .

Funkcje aplikacji:
Pobierz filmy do obejrzenia offline – w dowolnym miejscu i czasie.
– Przesyłaj z telefonu lub tabletu na duży ekran dzięki Chromecastowi.
– Dzięki rentgenowi możesz przeglądać dane IMDb dotyczące aktorów, piosenek i ciekawostek związanych z filmami podczas oglądania.
– Dzięki kanałom Prime Video członkowie Prime mogą subskrybować ponad 150 kanałów premium i specjalistycznych, takich jak HBO, SHOWTIME, STARZ i Cinemax. Płać tylko za wybrane kanały, nie wymaga kabla, anuluj w dowolnym momencie (niedostępne we wszystkich krajach / regionach).
– Kupuj lub wypożyczaj filmy z ponad 100 000 tytułów, w tym nowych filmów i bieżących programów telewizyjnych (niedostępne we wszystkich krajach / regionach).

Pobierz Amazone Prime Video za darmo aplikacja na telefon.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.amazon.avod.thirdpartyclient&hl=en_US