Jotun: Valhalla Edition za darmo

2022-05-05 0 przez Pliki

Jotun: Valhalla Edition za darmo pełna wersja gry w Epic Games Store do pobrania. Darmowa gra, którą do swojej biblioteki możecie dodać w limitowanym czasie od 12 maja, 17.00 do 19 maja, 17.00. Jøtun to przygodowa gra akcji opracowana przez kanadyjskie studio Thunder Lotus Games. 

Jotun: Valhalla Edition to fajna gra akcji z ręcznie rysowaną grafiką, mocno osadzona w mitologii nordyckiej, w której fanatyczny gracz wciela się w wojowniczkę chcącą udowodnić bogom, że jest godna wstępu do Valhalli — raju, do którego trafiają najdzielniejsi i najodważniejsi. Podczas gry w Jotun wcielasz się w Thorę, wikińską wojowniczkę. Nie zginęła ona chwalebną śmiercią i teraz musi udowodnić bogom, że jest warta Valhalli. Zaimponuj bogom!

Eksploruj rozległe krainy nordyckiego czyśćca w poszukiwaniu run, dzięki którym możesz wyzwolić jotuny, gigantyczne istoty związane z żywiołami.

Jotun: Valhalla

Pełna akcji walka z bossem!

Pokonaj je, korzystając jedynie z potężnego, oburęcznego topora, swoich umiejętności i błogosławieństwa bogów!

Sprawdź swoje umiejętności w trybie Valhalla!

Edycja zawiera tryb Valhalla, w której dochodzi do ostatecznej walki z jeszcze silniejszymi wersjami jotunów! To prawdziwe wyzwanie dla tych, którzy chcą zaimponować bogom!

 Przygodowa gra akcji, Komputerowa gra logiczna, Otwarty świat, Bijatyka, Nieliniowa rozgrywka, Adventure

Pobierz grę Jotun: Valhalla Edition za darmo na komputer na stronie https://www.epicgames.com/store/pl/product/jotun/home