The World Next Door za darmo

2020-11-19 0 przez Pliki

The World Next Door za darmo gra do pobrania pełna wersja od Epic Games Store. Gierka The World Next Door to połączenie dynamicznych bitew z łamigłówkami, wyrazistej fabuły i wciągających elementów powieści wizualnej. Wciel się w postać Jun — zbuntowanej nastolatki uwięzionej w równoległej rzeczywistości zamieszkanej przez magiczne stworzenia która musi odnaleźć…

Fajna darmowa gra The World Next Door jest inspirowaną anime i licznymi produkcjami niezależnymi przygodową grą akcji, która mocno skupia się na opowiadanej historii. Tytuł porusza takie wątki jak magia czy światy równoległe. 

Bezpłatna gra The World Next Door łączy bitwy w czasie rzeczywistym i niesamowite efekty wizualne, aby przedstawić nadprzyrodzoną historię o Jun, nastolatku uwięzionym w tajemniczym świecie Emrys. Połącz siły z Lizą, Horacym i grupą nieziemskich przyjaciół, aby zbadać sekrety świątyń Emryn i wykorzystać nowo odkryte moce Jun do walki z potężnymi wrogami ukrytymi w ich głębinach. Wróć do domu Jun, zanim skończy się czas, i rzuć wyzwanie znajomym w błyskawicznym trybie Versus!

Pobierz The World Next Door za darmo gra https://www.epicgames.com/store/pl/product/the-world-next-door/home