The Settlers 7 Paths to a Kingdom za darmo

2022-07-20 0 przez Pliki

The Settlers 7: Paths to a Kingdom za darmo do pobrania pełna wersja gry na komputer PC. The Settlers 7: Droga do królestwa to popularna strategiczna gra czasu rzeczywistego, koncentrująca się na stronie ekonomicznej, wyprodukowana przez Blue Byte Software i wydana przez Ubisoft.  Gracze wcielają się w rolę władcy osady, a ich zadaniem jest doprowadzenie jej do rozkwitu ekonomicznego oraz w dalszej kolejności ekspansji militarnej. Na przekór nieco bajkowej oprawie wizualnej, rozgrywka odznacza się sporą złożonością, co powinno usatysfakcjonować nawet najbardziej hardcorowych miłośników strategii ekonomicznych.

Jak pobrać grę za darmo ?

1. Logujemy się na stronie rozdawnictwa za pomocą swojego konta Twitch lub Steam
2. Teraz należy zaobserwować kanał HitsquadGodfather na platformie Twitch
3. Udajemy się na tę stronę i wybieramy ikonkę monety. W nowym okienku wymieniamy punkty kanału na The Settlers 7: Paths to a Kingdom
4. Wracamy na stronę rozdawnictwa i odbieramy klucz z grą

Uwaga! Kod należy aktywować na platformie Ubisoft Connect.

Wykorzystaj swoje punkty kanału, aby ukończyć tę akcję. Możesz zdobywać i wymieniać punkty kanału za pośrednictwem HitsquadChodfather Twitch Channel.W takim razie wróć i kliknij „Kontynuuj”, aby zakończyć tę akcjęaby natychmiast odebrać kluczową nagrodę.

The Settlers 7 Paths to a Kingdom do pobrania

Kampania The Settlers 7 składa się z 12 misji, opowiadających historię Tandrii. Księżniczka Zoe na polecenie swego ojca Króla Konradina ma podbić tę krainę. Nagrodą za to jest korona. Połowa kampanii to samouczek, przedstawiający podstawy tej gry.

WYMAGANIA MINIMALNE!:

  • System operacyjny: Windows 7 (SP1), Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
  • Procesor: 64-bit CPU
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: 256 MB DirectX 11–compliant card with Shader Model 4.0 or higher
  • DirectX: Wersja 9.0
  • Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
  • Miejsce na dysku: 6 GB dostępnej przestrzeni

Pobierz The Settlers 7: Paths to a Kingdom pełna wersja gry od Ubisoft https://gleam.io/w3oJi/uplay-settlers-7-paths-to-a-kingdom