Vinted jak sprzedawać ubrania?

2020-01-06 0 przez Pliki

Vinted jak sprzedawać ubrania przez internet? Zarejestruj się online – najpopularniejsza strona do sprzedawania ubrań Vinted.pl ubrania z drugiej reki, strona do kupowania i sprzedawania używanych ubrań dla kobiet bije rekordy popularności w Polsce.

Jak sprzedawać na Vinted?

1. Dodawaj bez opłat. Pobierz darmową aplikację Vinted modny second hand online. Zrób zdjęcia rzeczy na sprzedaż, opisz ją i ustal cenę. Kliknij „Dodaj” i gotowe!

2. Sprzedaj, wyślij i tylko tyle. Sprzedane na Vinted ciuchy używane online. Spakuj przedmiot, wydrukuj opłaconą wcześniej etykietę wysyłkową i zanieś przesyłkę do punktu nadania Inpost Paczkomaty lub Poczta Polska w ciągu 5 dni.

3. Czas na wypłatę z Vinted! Zero opłat od sprzedaży – zatrzymujesz wszystko, co zarobisz. Pieniądze dostajesz, gdy kupujący potwierdzi, że wszystko jest OK.

Bezpieczne zakupy na Vinted. Nabywając przedmiot, możesz wykupić ochronę kupujących, która pomaga chronić twoje pieniądze i dodatkowo zabezpiecza cię na każdym etapie transakcji. Koszt usługi wynosi 5% ceny przedmiotu plus 2,90 zł. Jak bezpiecznie kupować w internecie?

Pewna polityka zwrotów Vinted. Wszystkie zakupy na Vinted są chronione. Otrzymasz zwrot środków, gdy przedmiot nie zostanie wysłany, dotrze uszkodzony lub znacznie różni się od opisu. Wystarczy, że dasz znać w ciągu 2 dni od dotarcia przesyłki. Przy braku dodatkowych ustaleń koszty zwrotu pokrywa kupujący.

Vinted aplikacja na telefon

Odkryj nowy, osobisty sposób kupowania i sprzedawania ubrań na Vinted. Znajdź prawdziwe perełki od swoich ulubionych marek. Dodawaj ogłoszenia i znajdź nowych właścicieli dla ubrań, których już nie nosisz. Dołącz do społeczności Vinted sklep internetowy z odzieżą używaną damską która liczy już miliony stylowych kobiet.

Zaoszczędź na wymarzonych ubraniach i zwiększ swój budżet sprzedając na Vinted najpopularniejszej aplikacji dla kobiet w Polsce. Gdzie sprzedawać ubrania? Alternatywa dla Allegro , Facebook i OLX.

Pobierz Vinted aplikacja na telefon Android i iOS. http://www.vinted.pl/l/app-android-landing