TuneUp Utilities – program do czyszczenia rejestru

2017-01-01 0 przez Pliki

TuneUp Utilities to darmowy program do czyszczenia rejestru, rozwiązywania problemów w systemie i zapobiegania nowym, wyraźnej poprawy osiągów komputera, indywidualnym i inteligentnym dopasowaniu komputera.

Narzędzie służące do przeprowadzenia optymalizacji działania systemu Windows. Pozwala na rozwiązanie problemów systemowych, skrócenie czasu potrzebnego na uruchomienie Windows oraz zwiększenie wydajności działania systemu. Program do program do czyszczenia rejestru możliwia m.in. oczyszczenie dysku ze zbędnych plików, dokonanie zaawansowanej konfiguracji Windows, przeprowadzenie defragmentacji dysków, oczyszczenie rejestru.

TuneUp Utilities

to jedno z najbardziej znanych i cieszących się ogromnym zaufaniem narzędzi, służących do optymalizacji wydajności komputera. Jest to niezawodny program do czyszczenia rejestru, który od lat pomaga użytkownikom radzić sobie z usprawnianiem funkcjonowania ich urządzeń i zainstalowanych na nich programów. Dyskretnie monitoruje i przyspiesza działanie urządzenia, porządkuje jego zasoby, przywraca utracone dane, usuwa zbędne pliki, a nawet przedłuża żywotność baterii. Sprawia, że korzystanie z komputera, zarówno w domu, jak i w pracy staje się łatwiejsze, wydajniejsze i bardziej komfortowe.

Pierwszą wersję program do czyszczenia rejestru TuneUp Utilities wprowadzono na rynek w 1997 roku. Jej twórcy skoncentrowali się na potrzebach konsumentów, dbając o jak najwyższą jakość, ciągły rozwój oferowanego programu i właściwe wsparcie techniczne. W połączeniu ze skutecznością oprogramowania zaowocowało to zainteresowaniem milionów klientów oraz licznymi nagrodami i certyfikatami przyznawanymi przez specjalistyczne wydawnictwa oraz użytkowników (m. in. PC Mag i Expert Reviews). Pobierz program do czyszczenia rejestru i optymalizacji systemu.