UFC 5 za darmo Muhammad Ali

2023-11-13 0 przez Pliki

UFC 5 za darmo Muhammad Ali do pobrania do 16 listopada na PS Store.

Największa karta roku stała się właśnie jeszcze bogatsza. Fetuj galę UFC 295, pobierając Muhammada Alego za darmo do 16 listopada.

Do Oktagonu wkracza legenda sportów walki i ikona kultury. Wypróbuj nieziemskie bokserskie zdolności Muhammada Alego w starciach z najlepszymi zawodnikami MMA w szeregach UFC.

Muhammad Ali to słynny amerykański bokser. Mistrz świata w wadze ciężkiej. Mistrzem świata wagi ciężkiej został wygrywając z Sonnym Listonem. Zdobył złoty medal podczas XVII Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rzymie, później osiągnął wielką sławę jako bokser zawodowy.

EA Sports UFC 5 to gra wideo oparta na mieszanych sztukach walki opracowana przez EA Vancouver i opublikowana przez EA Sports.

Za sprawą silnika Frostbite EA SPORTS UFC 5 stanowi kolejny krok w ewolucji gier o sportach walki. Kup grę już dziś i dodaj Muhammada Alego do swojego składu bez dodatkowych kosztów tylko do 16 listopada. Odkryj niezrównane ulepszenia grafiki, nowe systemy obrażeń i więcej nowych funkcji, które wpływają na rozgrywkę w autentyczny sposób.

POBIERZ ALEGO ZA DARMO

Fetuj galę UFC 295, pobierając Muhammada Alego za darmo do 16 listopada.

Pobierz UFC 5 za darmo Muhammad Ali na EA Play https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0006-PPSA03541_00-UFC5FIGHTER00005