EA Play za darmo abonament na 2 miesiące

2022-01-19 0 przez Pliki

EA Play za darmo abonament na 2 miesiące. Trzy miesiące gry za cenę jednego? Teraz w ten sposób EA świętuje nowy rok. Od teraz do 8 lutego 2022 r., nowi subskrybenci mogą odebrać trzy miesiące EA Play w cenie jednego, czyli za 14.99 zł.

Od teraz do 8 lutego nowi członkowie mogą otrzymać więcej gier dzięki tylko członkom nagród, ekskluzywnej zawartości i nieograniczonemu dostępowi do najlepszych tytułów EA w cenie jednego miesiąca! Oferta nie obowiązuje na Xbox

EA Play 3 miesiące za 14,99 zł dla kont bez aktywnej subskrypcji (PlayStation, Steam, Origin)

DARMOWE GRY OD EA

EA Play to najlepszy abonament, o jakim może marzyć miłośnik gier EA. Poznaj darmowe gry od Electronic Arts, wiodącego wydawcy gier na konsole, komputery i urządzenia mobilne. Włącz się do akcji w zaciszu własnego domu lub w podróży dzięki darmowym grom EA na konsole, komputery PC i urządzenia mobilne. Zbierz oddział złożony z przestępców, żołnierzy, odmieńców i samotników, a potem wywalcz sobie drogę na sam szczyt w Apex Legends. Stwórz własny zespół Ultimate Team i wybiegnij na boisko, by rywalizować w grze FIFA Mobile. Zbieraj ulubionych bohaterów (i złoczyńców) ze wszystkich epok i pokonaj przeciwników w epickich starciach RPG w grze Star Wars™: Galaxy of Heroes. Dzięki tym fantastycznym darmowym grom zabawa dopiero się zaczyna!

EA PLAY jest tuż za rogiem! Aby to uczcić, chcemy zachęcić Was do gry, dając Wam szansę wypróbowania abonamentu EA Access w ramach dni grania za darmo. Aby dowiedzieć się więcej o abonamencie EA Access, w tym poznać pełną listę gier dostępnych w The Vault, zajrzyj na stronę dla abonentów EA Access. Graj w najlepsze gry od EA ile chcesz, dzięki subskrypcji gamingowej na PlayStation 4 i PlayStation 5 w świetnej cenie.

EA Play za darmo 2 miesiące https://www.playstation.com/pl-pl/games/ea-play/