Klucze do gier za darmo

2024-01-01 58 przez Pliki

W sieci mamy wiele sklepów z kluczami do gier. Niektóre ściśle współpracują z wydawcami i to od nich nabywają legalne kopie kluczy do gier. Ale mamy takie podmioty jak G2A i inne sklepy z keyami, które tylko pośredniczą w transakcji.  Gry wystawiane są tam tylko na sprzedaż przez samych użytkowników.


Co ciekawe coraz więcej osób ma też do rozdania darmowe klucze do gier pochodzące z promocji lub innych źródeł którymi chętnie się podzieli z innymi użytkownikami na naszym forum. Jak to działa? Osoba chętna na klucz do gry za darmo pisze prywatną wiadomość do użytkownika z prośbą o kod do gry Steam i Origin, później już po przekazaniu klucza do gry autor edytuje posta lub zgłasza modowi aby zaktualizował dane o wybrane CDkeye.

Klucze do gier za darmo

Zapraszam wszystkich na forum z kluczami do gier PC, PS3, PS4, XBOX. Będą na nim umieszczane linki do darmowych kluczy do gier i programów na różne platformy oraz informacje o promocjach. Klucze do gier Steam, Desure oraz Origin będą umieszczane tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Najpopularniejsze gry to FIFA, Sniper: Ghost Warrior 3, Call of Duty Infinite Warfare, CIVILIZATION, BATTLEFIELD, Pro Evolution Soccer, Watch Dogs, Doom,  Overwatch, Far Cry, Tom Clancy’s Ghost Recon, Euro Truck Simulator, Euro Truck Simulator, Euro Truck Simulator, Star Wars: Battlefront – Ultimate Edition PL, The Sims 4: Miejskie życie, Titanfall, Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Ciągle szukasz kluczy do gier za darmo? U nas znajdziesz najlepsze giveawaye za free. A może chcesz zaoszczędzić trochę kasy na gry online? U nas zgarniesz pełne wersje gier na platformy cyfrowe (Steam, Origin, Desura) za darmo po polsku. Odwiedzaj regularnie naszą stronę, bierz udział w giveawayach i już nigdy nie przepłacaj za gry w internecie.