UFC Fight Pass za darmo

2020-12-05 0 przez Pliki

UFC Fight Pass za darmo online najlepsze walki MMA. Wystarczy rejestracja. Dziala od 2.12 do 8.12


Na platformie UFC Fight Pass można oglądać legalnie karty przedwstępne i wstępne wszystkich gal UFC oraz niektóre całe wydarzenia UFC przygotowane specjalnie na cyfrową platformę. Dodatkowo znajdziemy na niej transmisję na żywo mniejszych lokalnych organizacji MMA oraz archiwalne walki z organizacji takich jak UFC, Pride, WEC, Submission Underground czy Strikeforce.

Odblokuj WIĘCEJ swojego wewnętrznego fana sportów walki dzięki przepustce UFC Fight Pass! Walka jest tym, dla czego żyjemy. I nikt nie oferuje WIĘCEJ walk na żywo, nowych programów i wydarzeń w wielu sportach walki z całego świata. Dzięki niekończącej się liczbie walk w każdej dyscyplinie, zawsze jest coś nowego do obejrzenia. Zostaw to światowemu autorytetowi w MMA, aby zaoferować Ci platformę Ultimate 24/7 do WIĘCEJ sportów walki, UFC Fight Pass!

Każdy tydzień to tydzień walki z UFC Fight Pass! Oglądaj najlepsze i najbardziej ekscytujące wydarzenia ze sportów walki z całego świata, od Lethwei po MMA.

Najlepsze w swojej klasie oryginalne programy, zapewniające najbardziej fascynującą opowieść i niezapomniane chwile we wszystkich sportach walki.

UFC za darmo

Ekskluzywny dostęp do największej na świecie biblioteki MMA, w tym legendarnych walk i wydarzeń z UFC, PRIDE, Invicta FC, Strikeforce i WEC.

Dostęp do wszystkich wydarzeń UFC na żywo, całej Biblioteki UFC Fight Library, wydarzeń sztuk walki na żywo z całego świata oraz ekskluzywnych oryginalnych seriali i pokazów. Ponad 1000 godzin sportów walki na żywo z całego świata. Dostępne na iOS, Android, Apple TV, Amazon Fire, ROKU, Xbox, LG i Samsung Smart TV oraz telewizory SONY z Android TV

To nie jest KSW czy FameMMA z Najmanem…

Link do strony UFC Fight Pass za darmo https://welcome.ufcfightpass.com/region/row