Stumble Guys darmowe gemy, klejnoty, monety

2023-10-01 0 przez Pliki

Stumble Guys darmowe gemy, klejnoty, monety. Stumble Guys to wieloosobowa gra typu battle royale, w której gracze ścigają się na torach przeszkód, by zostać ostatnim zawodnikiem na mapie. Stumble na pierwszy rzut oka przypomina inną grę Fall Guys. Stumble Guys jest jedną z najczęściej pobieranych gier w ostatnich miesiącach wyparł w mobilnym świecie świetne tytuły, takie jak Candy Crush Saga, Roblox czy Pokémon GO

Do 32 graczy online rywalizuje ze sobą o przetrwanie w grze pełnej pułapek i przeszkód. Naszą misją jest wyeliminowanie pozostałych graczy z rywalizacji i możemy to zrobić za pomocą różnych strategii gry, od zepchnięcia ich w dół wąwozu po uderzenie. Podobnie jak w innych grach typu battle royale, doświadczenie i styl każdego gracza sprawiają, że każdy mecz jest inny.

Do tego trzeba dodać, że możemy dostosować naszą postać. Aby kupić nowe akcesoria i ubrania, musisz użyć klejnotów. Darmowe klejnoty w Stumble Guys możemy zdobyć poprzez różne działania: wygrywanie gier, udział w turniejach, oglądanie reklam czy awansowanie w przepustce bojowej.

Jeśli lubisz fajne przygody ze znajomymi online i tryb battle royale, Stumble Guys musi znaleźć się w Twojej kolekcji gier na pc lub telefonie. Umożliwia całkowicie darmowe pobieranie i chociaż w aplikacji są mikropłatności, można zrobić duże postępy bez płacenia za dodatki.

Klejnoty to waluta premium w Stumble Guys. Można je wykorzystać do wymiany ich w sklepie i zdobycia w ten sposób skórek oraz innych przedmiotów poprawiających zdolności i statystyki naszej postaci. Ponadto klejnoty są również wykorzystywane do zakupu Przepustki Bitewnej Premium lub do przechodzenia między różnymi poziomami tej propozycji gry.

Jeśli chcesz zapłacić za klejnoty Stumble Guys, pamiętaj, że sklep na to pozwala.

Jednak zawsze istnieją alternatywy dla zdobądź darmowe klejnoty w Stumble Guys. Aby pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze, szczegółowo wyjaśniamy każdą z tych metod. Te bezpłatne sposoby nie wymagają żadnego kodu ani oszustwa, ale są oparte na twoim poziomie gry i umiejętnościach interakcji w sieciach społecznościowych.

Zagraj w turnieje Stumble Guys

Uczestnictwo w różnych turniejach gry można zdobyć dobrą ilość klejnotów. W zależności od trudności oraz liczby rund i uczestników, nagrodami może być mniej lub więcej klejnotów. Wybierz turnieje i gry, w których osiągasz najlepsze wyniki, ponieważ zazwyczaj nie są to proste zawody.

Darmowe kody do Stumble Guys 2023 Od czasu do czasu Stumble Guys oferuje przepustkę bitewną, jak w wielu innych grach w stylu Battle Royale, całkowicie za darmo.  Dowiedz się, jak zdobyć darmowe klejnoty do Stumble Guys dzięki naszym wskazówkom i sztuczkom. Cheaty do Stumble Guys za darmo na telefon i komputer. Wkrótce także na Xbox Game Pass.

Pobierz Stumble Guys za darmo na telefon, komputer i konsole. https://www.stumbleguys.com/pl