Apple TV+ za darmo

2023-12-15 0 przez Pliki

Apple TV+ za darmo jak oglądać bezpłatnie w promocji telewizję online. Nowa okazja Apple TV na 2 miesięce za darmo dla nowych i powracających. Kod realizacji należy wykorzystać do 18 stycznia 2024 r. Subskrypcja nie kończy się samoczynnie. Więc wyłączcie w odpowiednim czasie, żeby nie ściągnęło środków po upływie subskrypcji. Nowe seriale i filmy Apple Original bez reklam online dostępne na żądanie VOD. Apple TV+ dla posiadaczy Viber za darmo na 3 miesiące. Apple tv oraz Apple music do za darmo dla każdego.

  • Znajdź aplikację Apple TV w sekcji TV i wideo na konsoli PS4.
  • Pobierz i otwórz Apple TV App i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.
  • Zaloguj się swoim Apple ID albo stwórz Apple ID, jeśli jeszcze go nie posiadasz.
  • Ciesz się rozszerzonym okresem próbnym Apple TV+.

Nowa instrukacja – przejdź na stronę viber-offers-with-apple.chatbotsstudio.com/en
Następnie kliknij „Return to bot”
1. Musisz mieć aktywny komunikator Viber
2. Subskrybuj kanał „Viber offers with Apple”
3. Kliknij w linki znajdujące się w kanale
4. Zalogować się przez Apple ID i podać dane karty płatniczej

Subskrypcje oczywiście można anulować przed pobraniem prsez system pierwszej płatności.

Dla użytkowników komunikatora Viber darmowa oferta do 3 miesięcy na Apple Tv (standardowy miesięczny koszt subskrypcji 24,99 zł) oraz do 2 miesięcy na Apple Music (standardowa subskrypcja 19,99 zł/mies.)

Apple TV+ to serwis streamingowy, na którym obejrzysz filmy i seriale prosto z Hollywood, a także produkcje własne stworzone przez Apple.
Akcja darmowego dostępu jest dla osób, które obecnie zakupią nowe urządzenie Apple ale wystarczy zalogować się na własne konto (bez kupowania nowego sprzętu) przez link www i automatycznie z 7 dniowego okresu free zrobi się 12 m-c. Promocja 1 rok Apple TV+ gratis przy zakupie urządzenia Apple. Więcej filmów po polsku zobacz na Player+ VOD TV na życzenie.

Jak ogldać Apple TV+ za darmo?

Prosta metoda aktywacji:
1. Włącz swoje urządzenie i zaloguj się za pomocą konta Apple ID.2. Otwórz apkę Apple TV+ filmy i seriale za darmo. Upewnij się, że masz najnowszą wersję systemu iOS, iPadOS, tvOS lub macOS. Pojawi się oferta darmowej, rocznej subskrypcji – jeśli to się nie dzieje, przewiń w dół sekcję „Obejrzyj teraz”, aż zobaczysz ofertę na ekranie. Stuknij opcję „Skorzystaj z 1 roku bezpłatnie”

Apkę Apple TV znajdziesz w każdym miejscu – od urządzeń Apple po telewizory smart. Możesz też oglądać online na stronie.

Uzyskaj 2 bezpłatne miesiące
Apple TV+

Jennifer Garner występuje w porywającym serialu „ Ostatnia rzecz, którą mi powiedział ” jako żona szukająca odpowiedzi po tajemniczym zniknięciu męża. Oglądaj nowy serial i wiele więcej w Apple TV+. Tylko dla nowych i kwalifikujących się powracających subskrybentów. To jest kod promocyjny i nie jest przeznaczony do odsprzedaży, nie ma wartości pieniężnej i nie zostanie zastąpiony, jeśli zostanie zgubiony lub skradziony. Obowiązuje tylko tam, gdzie dostępna jest usługa Apple TV+. Wymaga Apple ID z zapisaną metodą płatności. 

Apple TV za darmo na 2 miesiące pod linkiem

https://redeem.services.apple/en-gb/markwahlberg-emeia